Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

povinná výbava


urdemala

Recommended Posts

Původně zaslal: wooody

no ale musi se vozit ten sprej na opravu ne??? tak to je jedno jestli mám rezervu nebo opravnej sprej co tu díru zatmelí

No třeba mě to jedno není. Radši s jistotou pojedu na správně nafoukané, kvalitní rezervě než bych šetřil kila a spoléhal na sprej, se kterým stejně musíš pomalu a navíc jen \"kousek\".

Já v autě dokonce vozím i pumpičku. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ravel

a k čemu je to dobrý, jezdit bez rezervy? :mad:

s lpg s nádrží místo rezervy je v kufru v sedanu prostě občas dost málo místa. takže občas se mi stane, že chtě nechtě musim jet bez rezervy. v případě, že mi nebude hrozit postih, tak se mi hned pojede líp, nemám rád jízdu ve stresu :-)

[upravil dne 17.8.2009 urdemala]

[upravil dne 17.8.2009 urdemala]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BoneDaddy

Původně zaslal: wooody

no ale musi se vozit ten sprej na opravu ne??? tak to je jedno jestli mám rezervu nebo opravnej sprej co tu díru zatmelí

No třeba mě to jedno není. Radši s jistotou pojedu na správně nafoukané, kvalitní rezervě než bych šetřil kila a spoléhal na sprej, se kterým stejně musíš pomalu a navíc jen \"kousek\".

Já v autě dokonce vozím i pumpičku. :aut

heč to já tam vozim kompresůrek do zapaloače

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: wooody

heč to já tam vozim kompresůrek do zapaloače

Hmm to se máš. Zatím co já si za minutku nafouknu kolo pumpičkou, tak ty budeš půl hodiny čekat než se kompresor vyřádí a poskáče ti kolem auta a pak stejně pojedeš domů na poloprázdným protože tě v půlce to čekání omrzí. :aut:aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Woody: tím kompresůrkem jsem se jednou pokoušel dofouknout měch v darlingu (domácí vodárna) na tlak aspoň 1,5 baru a nezvládl to, jak s tím chceš nafouknout kolo na 2,1 baru?? :D

zlatá pumpička :super a rezerva k tomu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...