Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jsem tu nová


Guest zuzoun

Recommended Posts

Motor se teprve zajíždí...a pokud jezdíš hlavně krátký vzdálenosti tak je to normální.U VW některé TDI čka mají spotřebu i 0,7 l na 1000km !! a to si říkají německá kvalita...Mé doporučení u nového motoru.Po ujetí 10.000km vypustit olej a dát novou náplň.A pokud své auti miliješ tak ještě před vypuštěním přidat čistič motoru a teprve potom novou náplň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zuzanka__

Původně zaslal: piškotek

Tak ať ti dobře slouží....je to dobrý auti.....:super

mno, nejsem si tím až tak jistá.... bohužel mě o tom ještě nepřesvědčilo... po nějakých 15 tisících najeto jsem musela dolévat olej...:bojim

jenom taková drobnost nejni 15 tisíc servisní interval na výměnu oleje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: wooody

Původně zaslal: zuzanka__

Původně zaslal: piškotek

Tak ať ti dobře slouží....je to dobrý auti.....:super

mno, nejsem si tím až tak jistá.... bohužel mě o tom ještě nepřesvědčilo... po nějakých 15 tisících najeto jsem musela dolévat olej...:bojim

jenom taková drobnost nejni 15 tisíc servisní interval na výměnu oleje????

nene, bylo mi řečeno, že po 30 tisících.....za chvíli mě to čeká :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V servisoch toho nakecajú....

Oficiálne informácie hovoria o výmene oleja pri 30 000 km a odporúčajú nejaký olej no dlhoročné skúsenosti viacerých ľudí hovoria že je to neskoro. Záleží na tebe ako sa chceš o auto starať. Ak to berieš tak že si auto necháš rok - dva a pôjde preč tak nieje o čom, no ak si ho chceš nechať ako \"mazlíka\" tak určite najneskôr pri 20 000 a dať mu kvalitný olej. Hlavne ak je to auto nové a nie je poničené. Nieje to nutnosť, iba odporúčanie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pastorku její motor papa 5W-30 od Totalu ,takže papa kvalitu a 30 tis km je v klidu . Myslim že od toho má servisní knížku kde je co dané a navíc nesmíš zapomínat na to že auto je v záruce a ta má i nějaké podmínky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D takže když ti výrobce řekne ,že máš do naftáka lít naftu tak tam budeš lít benzín protože to je jen věc názoru :D

sorry píšu extrem, ale z principu to je stejné .

No nechte to na ni, jsou to její utracené peníze .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:)Psal jsem věc názoru z toho důvodu,že vím,že ti pežoťáci nejsou blbci--dobře ví,proč stanovili lhůtu 30 tisíc:)

na druhé straně z praxe vím,jak vypadá ten olej po 30 t km a samozřejmě si ty díly nového motoru k sobě ,,sedají\'\'(dnes už se neříká ,,záběh\'\'),z tohoto důvodu bych na svém novém voze

první dvě výměny oleje v motoru udělal takto: první výměnu po 10 tkm a druhou po 20tkm--holt jsem ze staré školy...:D

další výměny už po 30 tkm...

[upravil dne 20/8/09 ozzy1956]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...