Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ohlédnutí za srazem


N3R3Z

Recommended Posts

Tak bych chtěl konstatovat, že sraz byl super... obzvlášť patří dík těm, co se ukázali: 309Fun, SV 24, Jurash a ještě jeden, který se tu na fóru neukazuje

Sice jsme byli jen 4, ale i tak to bylo fajn... s 205kařema byla sranda, sobotní program a spanilka taky super... SV 24 to 205kám natřel ve slalomu, 309Fun válel v kategorii 1.4, Jurash si zajel proti 205 Mi16 (chybělo málo aby ji dal).

309GT se málem, ukázal taky, ale díky technickým problémům (ne jeho) nakonec nedojel...

Takže, já se osobně těším, až se s váma zas někde potkám a přidávám svoje fotky http://picasaweb.google.cz/N3R3Z.Vomec/2009081416SrazPeugeot205Clubu#

PS: pro všechny zůčastněné, kdyžtak svoje foto (popř. video, jestli jste i nahrávali) někam nahrajte (leteckaposta, iskladka, uloz.to, klidně i rapid :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už je mi jasný proč se mi přes víkend špatně spalo.:bojim.. Hodně mě štve,že se ten termín o týden posunul.:roll... Já sem se tam tak těšil!:grr!!!!!! No tak snad na dalším srazu...:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak taky kluciii dekuji za srazek! Bylo to super! Uz se tesiiim na dalsi! :D Pro priste budu snad uz mit sportovni podvozek a sersi kolesa tak to snad bude jeste lepsi na slalomu :mrk A doufam,ze priste se nas sejde jeste o neco vic 309tek! Skoda ze 309GT nedorazil... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...