Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307cc + FM Transmitter


Cliwe

Recommended Posts

Zdravim, mam dotaz v kufru mám zasuvku autozapalovače. Tak jsem myslel, vzhledem k tomu že mam puvodni rádio RD3 bez mp3. Že bych v kufru měl FM Transmitter. To by melo jít, co ríkát? Po vypnutí zapalování do zásuvky už proud nejde že? Jde mi také o to že by byl schovaný a nikdo by si ho nemohl \"vzít\"

[upravil dne 16.8.2009 Cliwe]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam FM transmiter a dialkové má už problémi s ovládaním zo zadných sedačiek. Si myslíš, že v kufri a cez nesklopené sedačky ti pôjde ovládať? A ešte dalšia vec, či bude mať dosah signál zo samotného transmiteru na autorádio z toho kufru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdopadne tento je trochu lepsi nez ten co ma kamos a to ovladanie bude asi blututove a to urcite do kufra dociahne. Ale FM prenos je FM prenos tak od toho nic moc necakaj. Ja osobne mam xcarlink a to ma lepsi zvuk, a ovladam to s ovladacom pod volantom a tracky mi pise stale na palubovke a samotna krabicka je schovana v palubovke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten transmitter vyjde na cca 400,- na občasný poslech mp3 to jde. Dávat 2500,- za xcarlink se mi moc nechce :nevim . Akorát nevim, zda se přeruší dodávání proudu do zásuvky zapalovače v kufru po vypnutém zapalováníJešte dotaz, má RD3 jeste nejaké konektory kromě cd měniče?

[upravil dne 19.8.2009 Cliwe]

[upravil dne 20.8.2009 Cliwe]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...