Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo prohlédne auto v Olomouci?


marekh

Recommended Posts

Líbí se mi toto auto: http://www.tipcars.com/basic/karta.php?kf=0188&ki=0598&amb=E&tn=Peugeot%20307**%20PEDVDC%20**%20NAVIGACE&odkud=M&Lang=cz

V naší rodině ale není nikdo, kdo rozumí autům nebo nemáme známého automechanika. Nejel by se se mnou na auto někdo podívat a zkontrolovat, jestli je vše OK? Bydlím kousek od Olomouce, tak bych vás mohl i vyzvednout a zase zavést. Nebylo by to na dlouho, tak mi napište, jestli je tu někdo poblíž a na kolik by to přišlo. Jde mi oto, abych nekoupil nějaké auto, které za chvíli přestane jezdit. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U takhle nového auta je to těžké, na jednu stranu by měl ArtCom prodávat dobré vozy, aby si dělal dobré jméno, na straně druhé, může prodávat krám a i chytře to vepsat do smlouvy (např. spojka - opotřebená; no a když ti za nějakou dobu odejde, odkážou tě na smlouvu, že jsi s tím byl srozuměn; tedy s tím, že kupuješ ojeté vozidlo).

Takhle to dělá i spousta bazarů.

Mám známého v Olomouci, do ArtComu jezdil a měl tam někoho, ale ten už tam myslím nepracuje. Ten známý by se ti na to mohl mrknout, posílám ti na něho tel. číslo v soukromé zprávě.

Každopádně na zvedák, projet na delší vzdálenost a ne jen udělat kolečko na parkovišti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

domluv si prohlidku v nejakem peugeotu v Olmiku...ja jel do Liberce pro moji 407mu a taky autum vubec nerozumim,akorat jsem si dopredu pozjistoval na co se mam zamerit a pri zkusebni projizdce jsem zajel do Peugeotu kde uz jsem mel dopredu domluvenou prohlidku,napoji to na PC a vyjedou ti vsechny zavady co auto ma a reknou ti kolik bude stat problemy opravit...s tim jsem vyrukoval na prodejce a jeste me dal slevu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: luko407sw

domluv si prohlidku v nejakem peugeotu v Olmiku...ja jel do Liberce pro moji 407mu a taky autum vubec nerozumim,akorat jsem si dopredu pozjistoval na co se mam zamerit a pri zkusebni projizdce jsem zajel do Peugeotu kde uz jsem mel dopredu domluvenou prohlidku,napoji to na PC a vyjedou ti vsechny zavady co auto ma a reknou ti kolik bude stat problemy opravit...s tim jsem vyrukoval na prodejce a jeste me dal slevu....

Pokial to napojili len na diagnostiku tak je to dost chabe, diagnostika vela vela vela chyb neobjavi ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokial to napojili len na diagnostiku tak je to dost chabe, diagnostika vela vela vela chyb neobjavi ....

s tím souhlasím, když sem si v listopadu kupoval auto tak sem navíc zajel i na STK za kamošem a ten mě to auto prošel pěkně i zespoda, jako sou čepy, tlumiče, brzdy a podobně, navíc je auto mechanik tak mě to pěkně celý prohlídl, a ťuky ťuk zatím nic, a to už je to pomalu rok co ho mám;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, pokial kupujes autak za skoro 400 litru tak uz ubetuj ty 2-3 tisicky za prohlidku v peugeotu...

Daju to na dvihak, okontroluju podvozok, ci nebolo striekane, burane, atd atd ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, bohužel v Olomouci je tohle jediný koncesionář Peugeot... Tak třeba zajet k Citroenům? Je tam taky myslím Auto Fajt, v Lazecký, a Peugeoty dělá...

Každopádně ta STK je dobrý nápad, ale tam se fakt zjistí jen vůle náprav, brzdný účinek apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lubk0

Původně zaslal: luko407sw

domluv si prohlidku v nejakem peugeotu v Olmiku...ja jel do Liberce pro moji 407mu a taky autum vubec nerozumim,akorat jsem si dopredu pozjistoval na co se mam zamerit a pri zkusebni projizdce jsem zajel do Peugeotu kde uz jsem mel dopredu domluvenou prohlidku,napoji to na PC a vyjedou ti vsechny zavady co auto ma a reknou ti kolik bude stat problemy opravit...s tim jsem vyrukoval na prodejce a jeste me dal slevu....

Pokial to napojili len na diagnostiku tak je to dost chabe, diagnostika vela vela vela chyb neobjavi ....

nebyla do jen dia ale komplet prohlidka i na zvedaku a sam technik me rekl ze az na par drobnosti je v poradku a ze by ho bral kdyby na to mel:D

to marekh : nezoufej,radeji pockej a vyber si nejaky dobry kousek,ja taky hledal nekolik mesicu nez jsem nasel presne podle mych predstav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marekh

Jo, ale leto je ted, tak bych kabrio jeste vyuzil...za nekolik mesicu je zima :(

Toto forum prohlíží kde kdo, takže je možné, že ti to někdo vyfoukl, a ani nemusí být v klubu, třeba to byl nějaký překupník.

Takže příště to nikomu neříkej. Kontakty na ty, co by se ti na to mrkli už máš, takže je pak v tu chvíli stačí zkontaktovat a sjet tam s ním to okouknout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...