Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sportovní filtr


Cliwe

Recommended Posts

Tak tak a počítej s cenou kolem 1400-1500; u K&N

koukal jsem že na 1.6HDi 80kw nic neni ale asi je to universal ikdyz někde je zas značení typu motoru, tak nevím. Otázkou je zda-li to bude mít nějaký reálný přínos ta výměna toho vzduch.filtru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na vykon to nespoznas ale na penazenke ano. sportovy vyberies, operies vo vlaznej vode kedy chces, nastriekas impregnacnym sprejom a ides dalej. ked to parkrat takto otocis a nekupis novy filter niekolko rokov, usetris. nehovoriac o tom, ze si mozes dovolit jazdit s cistym filtrom, kdezto pri origo to budes menit iba podla km alebo raz rocne lebo ti je luto to vyhodit skôr.

:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ked uvazujes takto :D filter sa meni raz za 60000km. ja ho menim cca 30000 - 40000km stoji asi 400 sk sport filter 1800 sk plus ta sracka na cistenie cca 500sk. ked to zratas tak tak to je 2300sk to je asi na 5-6 vymen klasickeho filtra staci ti to na 200 000km. no a ja na tom aute ani zdaleka nenajazdim. ked jazdis vela tak sa ti to mozno oplati. mal som jeden v renaulte K&N a je to hovadina a vyhodene peniaze. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes som sa na to pytal servisaka a ten mi povedal klasiku - so sportovym filtrom sa autu lahsie dycha. On sam ma vraj sportovu vlozku vo svojej Oktavke RS (mimochodom ma ju fakt peknu) a vraj ak sa o to staras a cistis, tak ti to da trosku lepsi \"tah\" do otacok (spodnych, strednych), ale nic mimoriadne. V zasade mi ale neodporucal davat tam komplet novy sportovy kit - vraj to nema ani lepsi ucinok ako origo + vlozka, dokonca to moze sposobovat akurat viac problemov. Ja myslim, ze casom skusim kupit sportovu vlozku, ale to az fakt casom :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lubo1978

no ked uvazujes takto :D filter sa meni raz za 60000km. ja ho menim cca 30000 - 40000km stoji asi 400 sk sport filter 1800 sk plus ta sracka na cistenie cca 500sk. ked to zratas tak tak to je 2300sk to je asi na 5-6 vymen klasickeho filtra staci ti to na 200 000km. no a ja na tom aute ani zdaleka nenajazdim. ked jazdis vela tak sa ti to mozno oplati. mal som jeden v renaulte K&N a je to hovadina a vyhodene peniaze. :papa

no tak ja filter menim každych 10000 km !

nemam ten cit nechať to tam dlhšie keď vidim ten bordel ako to vyzera...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...