Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stříkání dutin


PPK

Recommended Posts

Zdar přátelé,

jelikož jsem byl vždy zvyklý u všech aut (pozink x nepozink)podporovat antikorozní ochranu nástřikem dutin, chci se zeptat, zda nemáte k tomuto nějaké informace pro 407, popřípadě, jak si stojí vaše 407 v. koroze.

Jak jsem se díval, odtokové otvory na spodku dveří nejsou zrovna v ideální pozici, tudíž určitá hladina vody (a špíny) tam může zůstávat. Nejvíc mne straší ty boční a spodní lemy kolem dveří.

Díky

PPK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych byl pro, dutiny u těchto aut udělat. Stačilo tenkrát předvedení 406, kdy jsem se ptal, jestli takto slabý plech u zadního kola nezrezne - prodejce Peugeot řekl, že je to pozink z obou stran, takže ne.

Pak jsem to viděl rezavý u jednoho auta, debatovat o tom, zda bylo po bouračce nebo ne nebudu, prostě to zrezlo.

Jenže, dnešní trend je jiný - mít auto 10 let a pak vyhodit. Takže třeba za deset let se v tom autě elektrika tak podělá, že bude k ničemu a nepojede ani náhodou, ale kastle bude v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...

zespodu, nebo zevnitř (musí se odhrnout koberec), nebo z čela prahu--od obou podběhů bývá velká oválná plast. ucpávka

ale můžu doporučit navrtání otvorů o průměru 10mm shora do prahu a vystříkáš ho kvalitně a bez válení se pod autem atd., v mototechně dostaneš koupit gumové ucpávky, které pak do otvorů nastrčíš--nevypadá to nijak zle a můžeš to těmi otvory pak stříkat kdykoliv, ale doporučím stříkat v parném létě, kdy jsou dutiny suché...,zkusím najít fotku té ucpávky

https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/6u0827951-zaslepovaci-zatka-resistin-cz-188.html

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...