Jump to content

Stříkání dutin

PPK
 Share

Recommended Posts

Zdar přátelé,

jelikož jsem byl vždy zvyklý u všech aut (pozink x nepozink)podporovat antikorozní ochranu nástřikem dutin, chci se zeptat, zda nemáte k tomuto nějaké informace pro 407, popřípadě, jak si stojí vaše 407 v. koroze.

Jak jsem se díval, odtokové otvory na spodku dveří nejsou zrovna v ideální pozici, tudíž určitá hladina vody (a špíny) tam může zůstávat. Nejvíc mne straší ty boční a spodní lemy kolem dveří.

Díky

PPK

pežot je obecně považován za auto s dobrou antikorozní ochranou :myslim

ničemu neuškodíš,když si aspoň nejvíce ohrožené části (dutiny podlahy,prahy,spodní část dveří,různé nosníky atd.) nastříkáš dnešními přípravky...;)

Taky bych byl pro, dutiny u těchto aut udělat. Stačilo tenkrát předvedení 406, kdy jsem se ptal, jestli takto slabý plech u zadního kola nezrezne - prodejce Peugeot řekl, že je to pozink z obou stran, takže ne.

Pak jsem to viděl rezavý u jednoho auta, debatovat o tom, zda bylo po bouračce nebo ne nebudu, prostě to zrezlo.

Jenže, dnešní trend je jiný - mít auto 10 let a pak vyhodit. Takže třeba za deset let se v tom autě elektrika tak podělá, že bude k ničemu a nepojede ani náhodou, ale kastle bude v pořádku.

• 7 years later...

zespodu, nebo zevnitř (musí se odhrnout koberec), nebo z čela prahu--od obou podběhů bývá velká oválná plast. ucpávka

ale můžu doporučit navrtání otvorů o průměru 10mm shora do prahu a vystříkáš ho kvalitně a bez válení se pod autem atd., v mototechně dostaneš koupit gumové ucpávky, které pak do otvorů nastrčíš--nevypadá to nijak zle a můžeš to těmi otvory pak stříkat kdykoliv, ale doporučím stříkat v parném létě, kdy jsou dutiny suché...,zkusím najít fotku té ucpávky

https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/6u0827951-zaslepovaci-zatka-resistin-cz-188.html

Edited by ozzy56