Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Králoství Železnic Praha Smíchov


Recommended Posts

Vřele doporučuji pro všechny co mají rádi modelovou železnici a vše kolem. Navíc pokud máte melé děti, tak je to opravdu dobrá tečka po nějaké procházce nebo na závěr odpoledne. Vstupné je do 30.9. 105 Kč po 30.9. 150 Kč na osobu - to není zrovna málo. Děti do 150cm zdarma. Zatím tam najdete tři samostatné panely opravdu úctyhodné velikosti. Plán do budoucna mají ale impozantní a myslím, že to bude stát opravdu za to. Více zde: http://www.kralovstvi-zeleznic.cz/

Pro představu přikládám pár foto z naší návštěvy.

post-0-14109608937071_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Nz jinak jsem se dnes vrátil z českosaského švýcarska z výletu - dal jsem pravčickou bránu a super jen dodám že my máme bránu ale němci (na německé straně) je zbytek krásy určitě zvaž i návštěvu jejich strany je tam super já podnikl cestu do bad schandau tam necháš auto starodávnou tramvají se projedes asi 6 zastávek pak jdeš prolízat skály vylezeš v Schoně u hranic a zpět do bad schandau se svezeš lodí tramvaj stála asi 3.5€ a loď asi 4€ parkování asi 3€ kdyby tě nebavily skály tak asi 3 km za bad schandau je pevnost koenigstein která je moc krásná je tam nejhlubší hradní studna (přes 180 metrů) a je z ní překrásný pohled na zátočiny Labe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...