Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co říkáte na to, že D1 se kvůli papeži zavře. U Brna ji změní na parkoviště.


budvar

Recommended Posts

http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=643777

Dálnice bude od soboty 18:00 do neděle 20:00 zavřená mezi sjezdy na 196. kilometru a 203. kilometru.

Docela drsný, co se dá zařídit, když ´ste papež :D Každopádně se mě to ze začátku moc nelíbilo, nicméně uznávám, že líp to udělat asi nejde, navíc taková návštěva prospěje už jen tím, že jak sem kdesi četl, popohnalo to opravy lecčeho a i nějaký ty finance by to coby \"turistickej ruch\" mohlo přinest...

Uvidíme. Co si o tom myslí ostatní pežotstvo ? :aut

[upravil dne 16/8/09 budvar]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nas ked bol papez este jan pavol 2, tak to bola tiez sou.

Vsetky hlavne tahy v meste odstavene, ulica s najvetsou denou zatazitelnost odstavena, na tychto uliciach po krajoch kazde 2 metre policajt v rovnosate proste WAW ...

Policajti boli kvolti tomuto stahovany s polky slovenska, bola tam armada, na budovach ostrelovaci, a do centra ste sa dostali len cez detektor ci nemate zbran, boli postavene v kazdej ulicke a bola pri nich kopa vojakov ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím proč, ale připomnělo mi to vtip:

Vběhne chlap do hospody celý udýchaný a ptá se hned u prvního stolu: \"Chlapi, kdo tady má velkýho černýho tlustýho psa s bílým obojkem?\" \"Fakt nikdo?!?\" \"Tak jsem vám přejel faráře.\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Náckové mlátí a kopou na zemi ležícího Poláka. Jde okolo jasnovidec a říká: \"Pánové, nechte toho, mám takové tušení, že tohle je budoucí papež!\" Jeden z nácků se otočí, začne se smát a říká: \"Jestli tohleto je budoucí papež, tak já budu papežem hned po něm!\"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je výborný. kvůli stádu oveček zavřou dálnici. Ať si věří kdo chce čemu chce, ale žádný omezování čehokoli.

:xvul

Můžou bejt rádi, že jim ty fráterníky platíme z daní. ČR je stát s největším počtem lidí bez vyznání v Evropě a možná i na světě. Ale kvůli pár pánbíčkářům platíme faráře. Ať si je platí církev!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ravel: on je tu jeste jeden, takovy dost podstatny rozdil oproti (zapadni) evrope. Cirkev vzdy patrila mezi jedny z nejvetsich drzitelu pozemku, budov a dalsich hospodarskych zarizeni, a mimo jine z vynosu takovehoto majetku se dodnes plati vyznamna cast provozu cirkevnich zarizeni na zapade. U nas byly po valce tyto majetky zabaveny a de facto nebyly nikdy vraceny, vracely se jen farnosti, pokud vubec. ;)

Sice nejsem zrovna priznivec cirkve, ale je potreba veci videt i v sirsim kontextu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked uz sme pri tom, vie niekto ako cirkev urcuje pocet veriacich??? (ja to viem:blicismajlik)...

Vvitty ma pravdu, majetok im bol odobrany, ale treba sa zas pozriet na to ako oni prisli k tomu majetku:roll (a stale dookola:D)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BV406

k cemu vracet ??? vatikan ma tolik mergli, ze taky nevidim duvod proc cirkevniky platit ...

¨

navíc to je pořád aby ovečky na něco přispěly, děti v Africe maj hlad (ale papežák rodičům gumu použít nedovolí) a ve Vatikánu maj nádobí ze zlata. xindlové!!! :blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...