Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Antiradary, V1 nebo Bell RX65E ?


Milhaus65

Recommended Posts

Jak to myslíš? Máš tím na mysli cedule, které ve vesnicích informativně zobrazují rychlost? Ty pracují v K pásmu -> nemůžeš na základě jejich měření dostat pokutu. K pásmu si můžeš na AR zapnout, ale je to nesmysl, protože bys pak měl falešný poplach u každé benzínky s automatickým otvíráním dveří :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Edison

Nejlepší, nejspolehlivější, nejjednodušší a nejlacinější AR s rušičkou je jezdit podle předpisů. ;-) A na obrazové rozlišovače rychlostí (statické \"radary\") jsou zatím tyhle systémy stejně krátký.

Souhlas, snažím se jezdit podle předpisů. Ale zajímá mě to, jsem pro každou hračku do auta,a chci mít přehled co se okolo mě dějě.

Na stacionáry, úsekovky,kamery u křižovatek atd mám Mini Coyote, funguje skvěle. Jenže jo to v rozjezdu, a než se načte základná známých míst nebo aktuální hlášení, bude to ještě chvili trvat.

P.S. Jdu si číst odkaz na forum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal. Dnes na změření rychlosti stačí obyčejná kamera s odpovídajícím SW. Na noc si jen přisvítí IR. A přijde mi, že většina úsekáčů je právě na dvou cam. Nevím, jak by se daly detekovat. Pořád platí, že nejjednodušší a nejlacinější je dodrřování předpisů. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

edison: ako sa z fotky da zistit rychlost? jedine asi tak ze urobis 2 fotky a podla zmeny polohy vozdila vies urcit tu rychlost..

btw: taliani to maju vyborne vymyslene, ides na dialnicu beres listok, ides z dialnice davas listok a platis.. ak vychadza tvoja priemerka vyssie ako je max povolene tak ide k tomu aj pokutka..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edison: Odpověděl sis sám - detekuje se to IR přisvícení.

PnR: Znáš přesný čas, znáš přesnou vzdálenost, co Ti brání dopočíst si průměrnou rychlost?:) Ad IT: Taky jsem slyšel, že to tam tak funguje, ale pokud ano, tak to do Čech neposílaj.

JirkaP: Rušička bez detektoru je taky k ničemu. Je nutná kombinace obojího.

berenst: R36 jezdí téměř výgradní po dálnicích, kde se až na pár málo výjimek jiným způsobem neměří. Naopak na zbytku silnic R36 jen tak nepotkáš, za to jiné způsoby měření ano. Navíc je R36 jen 16ks. Pojízdných už asi jen 15 (neověřeno).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Které je ve funki, tipuju, jen v noci. Takže nic moc. Krom toho by to muselo detekovat každé přisvícení IR k jakýmkol cam. To používaj bezpečnostní cam, webcam a mnoho dalších systémů, takže nemyslím, že by právě tohle to umělo detekovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PnR

edison: ako sa z fotky da zistit rychlost? jedine asi tak ze urobis 2 fotky a podla zmeny polohy vozdila vies urcit tu rychlost..

btw: taliani to maju vyborne vymyslene, ides na dialnicu beres listok, ides z dialnice davas listok a platis.. ak vychadza tvoja priemerka vyssie ako je max povolene tak ide k tomu aj pokutka..

J8 nepsal, že bych nevěděl, jak ze dvou snímků určit rychlost. To je přece jasné, jak to cam dělaj. Psal jsem, že nevím, jak je detekovat, natož rušit.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim jak u vas ale na morave jezdi R36 vsude + nekolik malo podobne vyzbrojenych motorek , stacionarni radary antiradar taky neumi odhalit , prujezdne taky ne , tak k cemu je ?

Mam moznost si pujcit jak valentino tak Bell , oboji je super ale tak pred 3-5 lety dozadu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edison: Nikoli, většina IR přisvícení je zapnutá i přes den, i když je pravda, že přes den je úspěšnost cca 60%, zatímco za tmy téměř 100%.

barenst: Stacionární radary odhalí AR zcela jistě a spolehlivě, nevidím důvod, proč by neměl. Průjezdne úsekovky jsem právě popsal. Já to určitě nikomu nenutím, jen tu panují trochu zkreslené představy lidí, kteří s AR nejezdí ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím sice, v jakém pásmu IR přisvícení jede, ale jiné, než je IR přisvícení mnoha jiných zařízení to nebude. Jediné, co by snad v tomhle mohlo omezit falešná hlášení je to, že s těmi ostatními se jeden na silnici zase tak často asi nesetká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RX65e je na detekci laseru spatny, uz jen proto, ze je hlasi jako laserovy falesnak. A lasery nebere skoro vubec. Jinak je to moc dobry detektor. Nejnovejsi verze AL maji na detekci usekovek specialni ton.

Abych rekl pravdu, nevim, jaky je technicky rozdil mezi IR prisvicenim usekovek a jinych kamer, ale usekovky maji vedle kamery takovy special prisvicovadlo, coz jsem u beznych kamer nevidel. A falesnaky to opravdu nehaze. Mam s touhle verzi najeto cca 7000km a kdyby to nebylo poradne odladeny, rvalo by to u kamer na benzinkach, u bank, atp. A zatim 0 falesnaku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Principielně je to stejný třeba u hlídacích kamer i u WEBcamů. Prostě když si vybereš správný model, tak je kolem pár IR diod. U těch úsekáčů je jich kapku více.. To je celý rozdíl. Jinak u těch úsekáčů nevím, proč by někde byl laser. Opravdu stačej dvě cam a porovnat časy. Už i u \"neúsekových\" stabilních radarů se dnes používá obyčejná cam, která ze vzdálenosti na dvou snímcích za daný čas spočítá rychlost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V puvodnim prispevku jsem se prepsal, chtel jsem napsat, ze je RX65e spatny na detekci usekovek.

U usekovek samozrejme laser nikde neni, ale detektory Bel ve vetsine pripadu detekuji IR prisviceni jako laser = spusti laserovy poplach. Jen malo Belu detekuje IR prisviceni jako plny poplach v Ka narrow.

Edit: Principielne to mozna stejny je, nicmene to ma uplne jiny efekt. Kdyz s AL projedes kolem webky, je zticha. Kdyz projedes kolem usekovky, zahlasi cca 100-200m predem.

[upravil dne 19/8/09 shwaara]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak to s temi neusekovymi stabilnimi (stacionarnimi?) radary nechapu. V CR plosne nic takoveho nefunguje, vim, ze se testuje jeden kousek neceho podobneho kdesi u Ostravy, nicmene tusim, ze to pracuje na lasorove bazi (tahle info ovsem narozdil od ostatnich bez zaruky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...