Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Maličkosti, které potěší...


Operator

Recommended Posts

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: urdemala

Původně zaslal: Ferry

prehled kontrolek stary model 406 ;)

hele ferry, když máš tachoměr v mílích, tak to ti ukazuje počítadlo taky najetý míle, viď? nebo lokty a sáhy? :D

tyhle budiky mam jen na nahradni dily, ukazujou vzdalenost v milich, rychlomer ma stupnici i v km/h

nekecej , nemáš je:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 13 let později...

Skúsim sa tu prilepiť po rokoch, nechcem zatiaľ zakladať nové téma.... Ako som prečítal , dosť ste vyskúšali s prístrojovkou...

Mám "problém" , kúpil som 406  a z kontroliek mi svieti  len stred po levom , ľavá strana ako svetlá nič detto pravá - hmlovky a pod..?

Dnes som to rozobral , že budú zlé žiarovky, nie sú.... a nefunguje ani podsvietenie ovládania teploty a ventilátora, či zmena fúkania prieduchov - je v tom spojitosť, panel som nezhodil dole.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Noo hodne stare tema ale jine jsem nenasel a zakladat nove je asi zbytecne.

Nekde v listopadu se samo od sebe zacalo rozsvecet par kontrolek jedna z nich je stale "aktivni" nastesti "C" displej nepipa jen napise volne prelozene zapni bezpecnostni pas kdyz se nam svevolne kontrolka
pri jizde rozsviti nekdy poblikava jindy sviti a nekdy dokonce zustava zhasnuta.

Myslel jsem si ze nam navlhla kostka pod radiatorem topeni viz jine tema a jeho "vymena" ale tim to nebylo ...

Zeptam se kde tuto kostku hledat to se se ukaze hlaska je v systemu "MUX" aktivni to ze asi nikdy nebyl pas s kontrolou zapnuti je jina vec.
Diky za pripadne postrehy napady ....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...