Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Maličkosti, které potěší...


Operator

Recommended Posts

Původně zaslal: Burisek

mám taky starej model,a zkošel jsem též zprovoznit nějaké kontrolky ale stejně nešly ! Škoda,zkoušel jsem kontrolku na přední mlhovky,nešla ( myslím kontrolka ) , BRAKE mi taky nešel , ani pásy a ani otevřené dveře,je to škoda !

To me teda kontrolka na mlhovky jde :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: Operator

Tak jsem tam dal i zbývající žárovčičky do volných pozic a potvrzuji, že:

- ke klasickému světýlku zatáhlé ruční brzdy se rozsvicí i nápis "Brake", jehož funkci jaxi taxi nechápu, ale budiž

Brake + ikonka = zatacena r. brzda

ikonka - malo brzdovy kapaliny

:super

No nevim jak u novyho modelu, ale na starym modelu je ikona BRAKE a ikona (!) v serii, proto se pri zatazeni rucni brzdy i pri malem mnozstvi brzdovky rozsviti obe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

takhle to má OK406...;)

Myslím tedy, že ji s OK406 máme stejnou. Už asi vím, proč jsem ji nenašel. Já koukal na NEOSAZENÉ. to by znamenalo, že ji mám osazenou, ale buď je prasklá žárovka, nebo to s ručkou není do serie. Prostě se se zataženou ručkou rozsvítí jen ta jedna ikona, myslím ve spodní řadě.

Edit: Teď mně napadlo. Neměla by se dle fotky rozsvítit se zapnutím zapalování???

Edit2: ha a co ta kontrolka otevřených dveří?? Tu jsem osadil a stejně nejde.

[upravil dne 15.10.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: stalmik

takhle to má OK406...;)

Myslím tedy, že ji s OK406 máme stejnou. Už asi vím, proč jsem ji nenašel. Já koukal na NEOSAZENÉ. to by znamenalo, že ji mám osazenou, ale buď je prasklá žárovka, nebo to s ručkou není do serie. Prostě se se zataženou ručkou rozsvítí jen ta jedna ikona, myslím ve spodní řadě.

Edit: Teď mně napadlo. Neměla by se dle fotky rozsvítit se zapnutím zapalování???

Edit2: ha a co ta kontrolka otevřených dveří?? Tu jsem osadil a stejně nejde.

[upravil dne 15.10.07 Kdo]

Skrz tu kontrolku otevrenych dveri - jelikoz je to,jak je tady psano, fotka z auta OK406, tak bych to tipnul ze to ma napojeny na stropni svetlo (to by sis musel dodelat).

[upravil dne 15.10.2007 Tornado]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se divím, že u nového modelu 406 nesvítí zadní pravá mlhovka. Pokud ti nesvítí a žárovka je v pořádku, tak asi není zapojená. Takže stačí jen natáhnou jeden kabel do druhé mlhovky (levé) konektoru. A kontrolka zadní mlhovky ti svítí?

Co se týká kontrolky otevřených dveří, tak je to napojené z  vnitřního osvětlení.

Kontrolka Brake se propojená. Normálně není zapojená. To se dělalo za účasti Komisar  (servisman).

Bohužel, v přístrojové desce jsou ikony, které nejsou vůbec zapojené. Záleží na zemi, kam mělo být vozidlo vyvezeno.

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: urdemala

Původně zaslal: Ferry

prehled kontrolek stary model 406 ;)

hele ferry, když máš tachoměr v mílích, tak to ti ukazuje počítadlo taky najetý míle, viď? nebo lokty a sáhy? :D

Mno nevím jestli jsis toho všimnul ale má tam i km/h hned pod tím :roker

[upravil dne 18/10/07 Burisek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: urdemala

Původně zaslal: Ferry

prehled kontrolek stary model 406 ;)

hele ferry, když máš tachoměr v mílích, tak to ti ukazuje počítadlo taky najetý míle, viď? nebo lokty a sáhy? :D

tyhle budiky mam jen na nahradni dily, ukazujou vzdalenost v milich, rychlomer ma stupnici i v km/h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...