Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kryt motora 307 SW 1,6 b...


pepeca

Recommended Posts

ahojte, chcem sa opýtať, čo všetko má byť zakrytované v motorovom priestore. má niekto foto. ja mám odkryté tie remenice na boku motora a známy povedal, že to tak byť nemá, lebo sa tam môže niečo dostať a zničí to kladky aj remeň a ešte tlmenie na prednej kapote, nemám tam nič aj keď sú tam dierky, myslím plech kufra. tak ako to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Guest jozefkral

ahoj ten kryt kapoty ma ma proty zvukovu vlozku ta by tam mala byt ja to tam mam ale remen od remenice po alternator je nezakry

tovany tak je to v poriadku

[upravil dne 1/9/09 jozefkral]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pepeca

ahojte, chcem sa opýtať, čo všetko má byť zakrytované v motorovom priestore. má niekto foto. ja mám odkryté tie remenice na boku motora a známy povedal, že to tak byť nemá, lebo sa tam môže niečo dostať a zničí to kladky aj remeň a ešte tlmenie na prednej kapote, nemám tam nič aj keď sú tam dierky, myslím plech kufra. tak ako to je? [/quote

Ja na kapote nemam nic ale spodny kryt som si uz objedna za 22euro sa oplati. skus pozriet http://www.agauto.sk/sk/?isvyhl=1&znacka=171&model=297&sortiment=463

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: siskin

Dutch : aky mas motor ? Ja som si to chcel tiez objednat, ale nemaju to pre 2.0 HDI.

Neviete niekto poradit kde by sa to dalo zohnat v rozumnej cene pre motor 2.0 HDI ?

Ja mam 1.4 benzin. Uz mi pisali ze zajtra to posielaju.som zvedavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefkral

ahoj ten kryt kapoty ma ma proty zvukovu vlozku ta by tam mala byt ja to tam mam ale remen od remenice po alternator je nezakry

tovany tak je to v poriadku

[upravil dne 1/9/09 jozefkral]

dík za reakcie. ja som počul, že spodný kryt motora majú iba naftové motory a odhlučnenie kapoty tiež, ale nie som si istý..nemám tam ani malý náznak, že by tam niekedy bol..ten spodný kryt si idem objednať aj ja, ale až inokedy, lebo som momentálne nadrbal ja 307sw do P 4007..momentálne v servise peugeot, tak čakám....taká smola a to ho mám 2 mesiace...ale nie moja chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: siskin

Dutch : aky mas motor ? Ja som si to chcel tiez objednat, ale nemaju to pre 2.0 HDI.

Neviete niekto poradit kde by sa to dalo zohnat v rozumnej cene pre motor 2.0 HDI ?

Takze ako som uz pisal mam motor 1.4 benz. hatchback 2003,dnes mi prisiel objednany spodny kryt motora a je na nom stitok ze pasuje na 307/2001-2008 benzin aj diesel(viz foto). Tak som ho namontoval asi za 15 min. a som spokojny.Doporucujem si pred montazou zakupit origo drziaciky na ten plas.kryt 4ks stacia.

post-0-14109609484735_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pepeca

Původně zaslal: jozefkral

ahoj ten kryt kapoty ma ma proty zvukovu vlozku ta by tam mala byt ja to tam mam ale remen od remenice po alternator je nezakry

tovany tak je to v poriadku

[upravil dne 1/9/09 jozefkral]

dík za reakcie. ja som počul, že spodný kryt motora majú iba naftové motory a odhlučnenie kapoty tiež, ale nie som si istý..nemám tam ani malý náznak, že by tam niekedy bol..ten spodný kryt si idem objednať aj ja, ale až inokedy, lebo som momentálne nadrbal ja 307sw do P 4007..momentálne v servise peugeot, tak čakám....taká smola a to ho mám 2 mesiace...ale nie moja chyba.

post-0-14109609485184_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...