Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

autovrakoviště


ross29

Recommended Posts

Zdravim :) chtěl sem se vás zeptat jestli by jste mi mohli radou pomoct, pro mě to znamená hodně.

Před dvěma měsíci sem sehnal přes známýho mechanika kterej mi málem opravil spojku ALE.........spojka 7500, práce 2500, odtah 1500 a jako student sem fakt byl vysátej ale s vidinou že auto bude jezdit sem do toho šel, pak ale přišla další pálka a to že bude chtít novej setrvačník tzn. 15 000 a to nepřicházelo v úvahu.

ted mi tu auto stojí se spojkou a spojkovou skříní na parkovišti a jediný řešení je oprava na kterou nemám, tak se chci zeptat, díly si chci koupit na vrakovišti, poradíte mi podle čeho vybírat a hlavně kde? a za další jestli by se nenašla nějaká dobrá duše která by mi například za 2000 pomohla opravit auto....:mad:

děkuju :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim ci zrovna takovou vec jako zetrvacnik bych kupoval na vrakovisti...

Sou to veci, ktere se kupuji nove ... Chapu tvou financnou situaci, ale aby to nebylo za nekolik tisic, a pak se ty to po par mesicich znova vysipalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lubk0

Nevim ci zrovna takovou vec jako zetrvacnik bych kupoval na vrakovisti...

Sou to veci, ktere se kupuji nove ... Chapu tvou financnou situaci, ale aby to nebylo za nekolik tisic, a pak se ty to po par mesicich znova vysipalo...

ja vim to mi rikal kazdej ze neni jisty kolik to ma nalitano atd... ale já jinou možnost nemám, tedka makam jako šroub a ani na po**nej setrvacnik si nevydelam, tak ze tohle je jediny vychodisko.

do toho servisu zitra zavolam, dnes uz to logicky neberou, nevi jeste nekdo o nejakem vrakovisti prosim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Setrváky se dají repasovat, mám někde zahrabaný kontakt na firmu, která to dělá... Kdyžtak mi pošli v neděli U2U a dám ti kontakt, abys aspoň zjistil cenu. Je to lepší řešení než vrakáč ;) Minimálně proto, že takhle to můžeš dělat pořád dokola a cena dílu z vrakáče bude odhadem 2500-5000 Kč podle nenažranosti vrakáčníka, nemluvě o práci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

Setrváky se dají repasovat, mám někde zahrabaný kontakt na firmu, která to dělá... Kdyžtak mi pošli v neděli U2U a dám ti kontakt, abys aspoň zjistil cenu. Je to lepší řešení než vrakáč ;) Minimálně proto, že takhle to můžeš dělat pořád dokola a cena dílu z vrakáče bude odhadem 2500-5000 Kč podle nenažranosti vrakáčníka, nemluvě o práci.

počkej prosim tě, tzn. já koupim setrvačník někde a oni ho opraví? nebo jak to jako funguje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ross29

Původně zaslal: Fx

Setrváky se dají repasovat, mám někde zahrabaný kontakt na firmu, která to dělá... Kdyžtak mi pošli v neděli U2U a dám ti kontakt, abys aspoň zjistil cenu. Je to lepší řešení než vrakáč ;) Minimálně proto, že takhle to můžeš dělat pořád dokola a cena dílu z vrakáče bude odhadem 2500-5000 Kč podle nenažranosti vrakáčníka, nemluvě o práci.

počkej prosim tě, tzn. já koupim setrvačník někde a oni ho opraví? nebo jak to jako funguje?

Ne doneses im svuj pokazenej a oni ho zrepasuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ross29

.........spojka 7500, práce 2500, odtah 1500 a jako student sem fakt byl vysátej ale s vidinou že auto bude jezdit sem do toho šel, pak ale přišla další pálka a to že bude chtít novej setrvačník tzn. 15 000 a to nepřicházelo v úvahu.

Peugeot prostě není auto pro studenty....:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...