Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

palubny pocitac


Mateus

Recommended Posts

zdravim...cerstvo som kupil 307 HDI 2.0 trojdverovu verziu...vie mi niekto poradit kde sa da pozhanat slovencina do palubneho pc resp cestina alebo aspon anglictina...auto je dovezene a pise mi to tam iba po francuzky...je to surne pretoze mi na obrazovke vyskakuje po nastartovani pipne a napise nieco v tom zmysle:\"diesel filtre failure\" pritom mi svieti kontrolka motora a zacina mi pipat kontrolka chladica...prosim POMOZTE!!!dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prepac ze sa tak hlupo pytam ale co je fap?...a tu anglictinu som si chcel navolit v menu jazyky ale pise ze nemam anglicke cede...preto by som rad vedel ci sa to niekde da stiahnut...hladal som ale zatial bez uspechu...ale aj tak dakujem velmi pekne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcem ta strasit ale moze byt FAP na konci zivotnosti a novy stoji cca 1.000 EUR Mozno by pomohlo prehnat auto po dialnici cca na 3000 otacok nonstop aspon pol hodiny len to je nejakych 160km/hod alebo nejak tak uz si to nepametam ide o to ze ten FAP filter zachytava pevne castice ktore sa pri urcitej teplote a otackach automaticky spaluju priamo vo FAP filtri za pomoci automatickeho vstreknutia aditiva do nafty. Ale najlepsie urobis ked pojdes do servisu a ty ti povedia ci ho treba vymenit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Ja osobne by som FAP asi z auta neodstranoval. Pri emisnej kontrole sa tolerancia emisii riadi rokom vyroby auta. Systemom - cim novsie auto, tym prisnejsie su normy. Ked z auta r.v. 2004 odstranis FAP filter s najvyssou pravdepodobnostou neprejdes najblizsou emisnou kontrolou. Ale spominana hlaska bude podla mna v suvislosti s palivovym filtrom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...