Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna spojky


FunScreen

Recommended Posts

Ahoj všem! Začínám přemýšlet o výměně spojky na 406ce 2,0HDi 66kW/90PS. Kdysi tady byl článek od někoho, že prý viděl origo spojkovou sadu Peugeot v Praze za rozumné peníze. Já to teďka asi hodinu hledal všude možně tady na foru a nikde nic. Tak jen zkouším štěstí, zda-li někdo z Vás náhodou neví.. :super Jinak když ne originální, tak jakou spojku je dobré koupit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus si napsat nebo zavolat do Haspa auto díly, pač tam mi před měsícem nabízeli LUK za 3990,-Kč ale pro 80kW a ta je mnohem dražší než ta na tu 66kW. U mě nakonec pomohlo zatím vyměnit kapalinu co ovládá pracovní válec spojky, prokluz ustál a je zatím klid, tak uvidíme kolik to ještě vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Zdravim ja mam sice 2.1td 80kw ale vymenu spojky sem musel

podstoupit v zari tohoto roku...vyslo me to na 8500kc - 5500kc spojka a

3000kc oprava...mam tam spojku LUK a rozhodne bych si ji tam uz nikdy nedal

radsi bych si koupil Valeo je sice drazi ale tahle co tam mam mi pri rozjezdech skube.

Kdyz sem se na to ptal tak mi rikali, ze to je spojkou a nic s tim neudelam ze pry ma slaby pruziny ktery to zbusobujou :( takze ja bych uz volil spis Valeo... Ale je to jen muj nazor...jinak hezky svatky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele to asi ne...lamela má nasobě 4 pružiny...předtím sem tam měl spojku Luk taky a dělalo mi to to samí...a v servisu mi řekli že je to prej normální taky mi to přišlo divný...já sem měnil celou spojkovou sadu kvůli tomu že v lamela jak je tisícihran tak se mi to tam urvalo tak sem měnil celou spojkovou sadu...na tomhle autě už je měněná 3x a to tam bylo při výměně tý poslední spojky 195tkm..tak newim já bzych šel asi už jen do valea

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná se pleteš-sada spojky obsahuje lamelu,přítlačný talíř a ložisko, setrvačník jsi pravděpodobně neměnil :myslim

podle toho že píšeš lamela měla čtyři pružiny,tak máš obyčejný jednohmotný setrvačník (může být popraskaný,nebo má spálená místa na třecí ploše-když ti škubala ta první spojka,měl se i setrvačník důkladně prohlédnout,ty řeči mechanika že značka LUK škube jsou naprostá čipovina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jo máš pravdu přítlačák ne setrvák....no asi takhle dal jsem mu tam auto že to budu druhej den mít tak sem mu to odvez a ve dvě ödpoledne mi volal že máš špatnej mechanizmus že prej nevystavuje...tak sem tam přijel a zjistil že je vše v pořádku...no on to zandal zpět šlápnul a protože tam pořádně nedal pracovní válec tak se roztrhnul vejpůl...no víckrát do servisu nee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...