Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Airsoft + a -


Boulik

Recommended Posts

Guest bostich
Původně zaslal: Y2K

No jo to je pravda...

Nas je nastastie na PB tak 20

20 je super.I jsme se pokouseli kontaktovat někoho v okoli ale nic.Všichni jenom PB.Ale ono se 15 minut pomalu plížit křovím a blátem nepříteli(kamarádovi) do zad a pak mu poslat dávku....AS má svoje kouzlo:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je ono prave ze v jbc moc lidi co ma PB neni ale AS tu ma i klub a svara plus nejaky dalsi lidi to maj tak proto AS a ne PB hlavne taky je rozdil v cene kulicek na kolik to vyjde vim ze za 400,- sezenu 3500 kulicek a na PB cca 900,- za 2000 kulicek to je taky rozdil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Y2K

Fuha, tak to pocujem asi prvy krat ze nie maska na PB...osobne by som tak asi nesiel

v lese je to v pohode, malokdy dojde opravdu na strelbu z metru... takze se maska odstroji a nechaji jen bryle.

do baraku ma vetsina z naseho klubu jeste orezany spodek te origo masky, aby to chranilo nos a pusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne hraju PB sice jen kratce ale myslim si ze u PB se neda tak podvadet jako u AS. U PB zasach neukecas ale u AS je to na lidech jestli to priznaj. A kdyz spusti AS tak mam pocit ze v lese pobiha badicka se sicima strojema :P nic proti. Je fakt ze pokud nekdo hraje na to aby ten kver vypadal jako skutecnej tak AS je to prave ale to je tak vsechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PaulJane: i u PB je spousta zpusobu, jak muzou \"hraci\" podvadet... bohuzel, chce to hrat s lidmi kteri takovou potrebu nepocituji.

kulicka se nemusi nutne rozbit, zejmena na vetsi vzdalenost, obcas se taky najdou na vetsich akcich (zejmena tech zcela otevrenych nebo ciste komercnich) lidi, co za rohem otoci a vrati se zpet...

nastesti jsem se s takovymi vecmi uz dlouho nesetkal, ale to bude hlavne vyberem skupin, se kterymi neco podnikame...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Hmm MP5 je pěkná hračka,ale já jsem taky na PB dokonce tu z clubu hrajem 4 spolu.AS jsem nehrál tak srovnávat nemůžu ale nějak mě uniká smysl toho mít v zásobníku 500 ran a sypat to kolem sebe.i když to je asi jen o dohodě pravidel na kolik se omezí munice ve hře.V podstatě je ale učel obojího stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...