Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

aktualní fotečky ukaž-607


dzana.m

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 měsíce později...

psenda: Mas folie na oknach aj vpredu? Sice v CR to asi nie je zakazane, pricom u nas po tom dost idu. Uz mi vzali 2x technicak za folie vpredu, tak potom z prevencie isli radsej dolu tie predne folie. No je to dost v lete citit, ze tam nie su a nevyzera to ani tak dobre :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: techynal

psenda: Mas folie na oknach aj vpredu? Sice v CR to asi nie je zakazane, pricom u nas po tom dost idu. Uz mi vzali 2x technicak za folie vpredu, tak potom z prevencie isli radsej dolu tie predne folie. No je to dost v lete citit, ze tam nie su a nevyzera to ani tak dobre :(

jj mám i na předních... 20%ní zadní jsou 50% s atestem a zadní sklo 20% s atestem.. ten pán co mi to tam dával tak řikal že u vepředu je povoleno max 5%.. ale co si budem povídat kdyz chtej prudit vždy si neco najdou ... ale ja už sem to vymyslel :D nasel sem na netu nakýho borce co prodáva samotné štítky s atestem :D takže už sem objednal a uvidim co na to řeknou páni s černejma čepicema.. :D jinak všem dík za pochvalu :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...