Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fap Filter


Brandy20

Recommended Posts

Původně zaslal: HonzaZ

V pondělí jsem si napích auto na dia a na FAPu mi to hlásilo počet ujetých km od regenerace 800 a zaplnění 94%. Schválně to o víkendu znova napíchnu a jsem zvědav jak se to změní. To budu mít najeto nových cca 600km.

Tak tomu tedy nerozumím, taky jezdíš po Praze (v provozu) a vydrží ti 800km? Jak to že mě vydrží 10x míň:myslim Nejsem žádnej řidič co jezdí brzda plyn abych ho tak ucpával. Může mít na regeneraci vliv i předchozí jízdy a styl jízdy? Jde mi totiž o to že mám za sebou 3000km po dálnici a klidnou jízdou max 140. Po návratu jsem opět v hustém pražském provozu. Může být z té změny provozu FAP tak trochu zblblej že to čistí tak často?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Systém je podobný, u Peugeotov sa nútená regenerácia robí v servise po pripojení na dia a bežná regenerácia funguje podobne ako tam popisovaná nútená so zmenou vstrekovania, zapnutím vyhrievania späťákov a zadného skla a ďalšími fíčurami. Nejak som nepostrehol, či Fordy používajú aditívum na zníženie teploty horenia sadzí.

[upravil dne 30.9.2009 AnotherOne]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Brizan: nějak moc v poslední době po Praze nejezdím. Tak na nákup jednou týdně, a pak ven na chalupu v pátek. Vlastně minulý týden jsem měl odpolední a to jezdím do práce autem, ale kolem jedné odpoledne je provoz celkem slušný a v podstatě jedu v klidu. Kolik máš najeto? Já mám asi 94k. Možná to také souvisí s počtem najetých km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: HonzaZ

2Brizan: nějak moc v poslední době po Praze nejezdím. Tak na nákup jednou týdně, a pak ven na chalupu v pátek. Vlastně minulý týden jsem měl odpolední a to jezdím do práce autem, ale kolem jedné odpoledne je provoz celkem slušný a v podstatě jedu v klidu. Kolik máš najeto? Já mám asi 94k. Možná to také souvisí s počtem najetých km.

já mám 143tis. Nejsem si jistý jestli to bude mít nějaký zásadní vliv po tom co mi v servisu řekli že FAP mám skoro čistý a že ještě douho sloužit bude. Někdo ho může odpravit ve 110 a někomu (možná jako mě) může vydržet do 180tis. Vše bude závislé na stylu jízdy a kde člověk jezdí (ale to už tu řečeno bylo)

Jinak já si Prahu dávám pravidelně denně a třeba dnes jsem jel cestu do práce (15km) přes hodinu :grr to mu fakt neprospívá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som bol v utororok v peugeote, a kukam pred peugeotom, stala jedna 307 ma , nikto v aute , a motor siel snad na 5000ot , no des :) ,som myslel ze ma daku poruchu s plynom, potom mi povedali ze tam cistia FAP , resp. nutena regeneracia.

Inak ako som tam tak stal, v jednej garazi za sklom predajne tam bol rozobraty motor , vedla neho postavena 407 ma bez motora, vyzeralo to dost brutus , vyzeralo to na 1,6hdi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem na to koukal, ale nevím. Myslím, že to měří okamžité hodnoty. Ale nedokážu si představit jak odchytnu okamžik regenerace. Snažil jsem se nato soustředit, ale stejně jsem nepoznal kdy proběhla. Pro mě tento výsledek znamená, že si asi zatím s FAPem nemusím dělat hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...