Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vrzání


Cliwe

Recommended Posts

To může být ledacos. Mě to dělá taky, ještě jsem neměl čas na to kouknout, ale u mě to bude nějaký spoj nebo úchyt výfuku. Minulý týden mi měnili zadní díl výfuku a od té doby mi to dělá. A když mám otevřené okno nebo dveře, tak je i slyšet, že to jde z pod auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cliwe, tohle se to řešilo už snad desetkrát.

Zkus tohle: Zastav na rovině, vypni motor a dej tam kvalt. (ručku nezatahuj). Vyzel z auta a zkus ho rozhoupat zepředu dozadu - ale pořádně. Dobře se to taky dělá když zabereš za loukotě elektronů. To vrzání bude na 95% výfukový spoj. Mělo by to být za motorem, trošku nahoře - já to viděl jen z rychlíku.

Namazat to moc nejde. Olej rozhodně nepoužívej, ani žádnou jinou hořlavinu. Výfuk je horký. Někdo to řešil měděnou pastou, někdo měděnou vložkou... zkus dát hledání a hledej \"vrzání výfukový spoj\".

Pokud máš rampu, tak vlez pod auto a za nápravu ho zkus rozhoupat - hezky zepředu dozadu. Uvidíš, jak se to tam kroutí a hýbe.

Také by to mohly být pružiny ve spojce, ale to je dost nepravděpodobné.

Brzdový pedál bych stříknul WDčkem. Sundáš tapec co je nad pedály, aby ses k nim dostal a WDčko stříkni na čep, kde pedál drží a pak do místa, kde k němu vede taková tyčka od brzdového válce. Můžeš taky trošku promáznout tu tyčku a gumovou průchodku - to uvidíš. Je tam špatnej přístup a tma.

Snad ti to pomůže aspoň trochu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...