Jump to content

zadní náprava P406 kombi

Majk
 Share

Recommended Posts

Čau , mám problém. Mám něco se zadní nápravou,když jedu do levé zatáčky, tak mi prdel krásně plave.Musím je projíždět 50km rychlostí. Jinak pravý zadní kolo je do V čka. Poradí někdo co s tím. Když sem pod tím ležel, tak sem nic nevykoukal. A hlavně kolik by mohla stát oprava? Díky

Původně zaslal: Majk

Čau , mám problém. Mám něco se zadní nápravou,když jedu do levé zatáčky, tak mi prdel krásně plave.Musím je projíždět 50km rychlostí. Jinak pravý zadní kolo je do V čka. Poradí někdo co s tím. Když sem pod tím ležel, tak sem nic nevykoukal. A hlavně kolik by mohla stát oprava? Díky

na 100% vyměň určitě tohle viz fotka,už jsem to měnil u dvou 406 dost to odchází-potom se musí na geometrii-odklon kol,jsou tam excentrické podložky,na té tyčce je vždy pryč ten silentblok-čep většinou ne,toť moje zkušenost

post-0-1410960895482_thumb.jpg

abych doplnil,ještě jsem dnes měnil vzadu svislé tyčky stabilizátoru/plast/,ale zbytečně-v kulových čepech vůle nebyla,šlo to špatně povolit,ten torx č. 30 na zajištění závitu se mi úplně protočil-hrozná to práce:nevim

Původně zaslal: pavloucha

měl jsi hned na začátku napsat,že už máš něco vyměněný,aby se to dalo předem vyloučit

mám ten a ten problém---tohle jsem vyměnil---co by to mohlo ještě být?

čím víč info,tím líp;)

[upravil dne 18/8/09 pavloucha]

To je to první a zatím poslední co jsem vyměnil, ;) takže jsem na to trošičku zapoměl. :D