Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vzduchove sanie


winco

Recommended Posts

Jo, párkrát jsem to už viděl, v UK to má hodně Saxařů. Osobně mám radši dlouhý laděný sání, ale tohle může taky trochu pomoct. Ale musíš se smířit s tím, že to bude dělat kravál (značný!) a v průběhu krouťáku se můžou vyskytnout slabší místa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V UK to vozi i hodne 106tek no, taky ho mam, cca 2 mesice a hluk v aute lehce pocitis nad 3,5 tis. ot. ale je to prijemny zvuk, zvenku to jde slyset dost a dost se to i libi;) Studeny vzduch tam proudi urcite, jelikoz ta trubka je po jizde studena. Koupil jsem auto s filtrem, ktery byl vedle motoru bez odstineni a muzu rict ze byl kur..sky horky. Doporucuji koupit rovnou i filtr od K&N nebo Greenu, ja osobne jsem nechal dodavany filtr a nezda se mi, ze by byl spatny, uvidim po par kilometrech jak bude vypadat a pripadne koupim jiny. Jinak zazraky od toho necekej, spis dobry pocit, ze si pro to neco udelal, ale zvuk fakt povedeny a designove to ve 106ce vypada taky paradne;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky:D ja sem myslel že tu bud ohlasi ako na že to ma paradny zvuk čo aj ohlasi boli:D a potom ešte že to v nižšich otačkach lepe tahne:D ale len kôli zvuku to nebudme kupovať, tro tam zatim neham klasiku air box ale strašne nad tým uvažujem :D keby su na to lepšie ohlasi tak to kupujem určite:D ale ja by som chcel od takeho sania čakať trochu nižšia spotreba, lepšie sa to bere do otačok a super zvuk kery by doplňal zvuk mojho športoveho vyfuku:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já osobně jsem si ze zvědavosti pár dnů kopil sportovní filtr na 106 s16 a rozdíl jde vidět opravdu dost!

V menších otáčkách jede auto svižněji a rychleji se dostává do vyšších a v těch vyšší ani nemluvím:-).Spotřeba se mi jistě zvedla, jelikož už poznám jak mi kontrolka ukazuje a mizí po těch letech co auto mám, ale vůbec nelituju.

A kdyby někomu nevyhovovala spotřeba není problém zase filtry přehodit.;)

Doporučuji:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dakujem to som chcel počuť,

až na to že sa zdvihne spotreba:D asi to vyznie blbo ale chcel by som z mojej 206 dostať maximum ale pri ej istej spotrebe a to je momentalne 6,3 litra pri normálnej jazde pri športovej som ešte neskušal:D a preto chcem z neho dostať maximum pretože ten motor neťaha niekedy ako potrebujem napriklad pri predbiehani to neni ono aby som dosiahol pekne zrichlenie musim točiť nad 4000 čo sa mi moc nelubi tak preto by som chcel ten filter aby to bolo krasne svižen aj pri nižšich otačkach a tým ked nezmenim štil jazdi a budem mať lepšie sanie tak som dufal že sa mi spotreba klesene a keby klesa na 6litri na sto kilometri tak by osm viac ako rad:D ale aj tak diky:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pri obiehani to vždy vytača ale ide to pomali z z tých 2800otačok na neakých 4000 :D a niekde na foru som čital že naporove sanie lepšie ťaha do otačok, a ja nečakam že budem mať z 1,4 raketu:D ja len chcem využiť cely jej potencial:D preto dufam že neaky ten potencial ma:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si myslim že vložka ti nespravi skoro nič akurat bude lachšie motor dýchať a naporove sanie je lepšie aj v tom džchyni a motor lepšie spaluje bo sa mu tam dostane viace studeneho vzduchu tak jy by som to buť nehal s papierovim a ušetril alebo kupil naporove sanie komplet kit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...