Jump to content

Policejni buzerace?

Ptacud
 Share

Recommended Posts

Čau v uterý mě zastavili policajti a dostal sem 2000 pokutu za jinou koncovku výfuku a za zadní nápravu, zvednutá o dva zuby. Ověřovali si taky jestli má auto technickou(očesaný nálepky z tk od vabky)bylo mi rečeno že auto tk nemá... domů sem musel ject na laně. Okamžitě sem jel na stanici tk kde se technická dělala, ověřit si to, v počítači nic najít nemohli, ale protokol že tk auto má mi dali , prý se loni předělával system a že v tom maj bordel..(původně pokuta byla za to že auto nemělo tk). Zajel sem teda s protokolem na pčr a tam si na mě zase vymysleli ten výfuk a nápravu. nějak se mi to nezdá jinou koncovku má snad každej druhej a nápravu taky snižuje kde kdo... bohužel to byla moje první pokuta nevěděl jsem že ji můžu odmítnout zaplatit.

Kdyby bylo silvestra či jiný tomu podobní den, tak to je na zasmání!! Jinak si měl nesouhlasit a pokutu neplatit!!! V žádném případě. Nevím, jak na místě může hlídka PČR zjistit, že daná náprava jiná či moz upravovaná. A koncovka výfuku?! Tak tam bych chtěl opravdu vědět, podle čeho tak usuzovali!! A taky §§ znění zákona! a známky na o emise + tk. Tak to opravdu si sdělaáš srandu!! To si ověří v EMV !!! Takže neplatit pokutu a na místě sepsat malé POP !!! Pokud můžeš, dej sem prosím fotky daných věcí.

tak výfuk na dieselu tak to posoudili dobře no, je tam koncovka z endura, ale u tý nápravy sem málem omdlel. Technickou si oveřovaly skrz nějakej centralní pocitac v praze kde opravdu to auto technickou nemá protože data tam nedorazili, takže sebou vozim protokol o kontrole, dnes to nafotim vecer to sem dam

Poradim ti jednu vec...ked policajt nieco taketo povie (to znamena totalnu kravinu), tak mu povedz, nech ti povie cislo paragrafu (cast vyhlasky), ktoru si porusil...zacne koktat a bude ticho (97% policajtov nevie o vyhlaske ani hovno:bacha)....raz nas zastavil policajt na autoskole (soferoval instruktor) a policajt chcel asi machrovat alebo co, tak chcel davat pokuty a instruktor ho tak vyzvrtal z vyhlasky, ze tam asi doteraz stoji s otvorenou hubou:cool:

...mna by zaujimalo, ako prisli na tu zadnu napravu, asi mali echo:roll

Původně zaslal: Ptacud

tak výfuk na dieselu tak to posoudili dobře no, je tam koncovka z endura, ale u tý nápravy sem málem omdlel. Technickou si oveřovaly skrz nějakej centralní pocitac v praze kde opravdu to auto technickou nemá protože data tam nedorazili, takže sebou vozim protokol o kontrole, dnes to nafotim vecer to sem dam

Z endura?:o Na co vozit protokol? Stačí karta emise, kde je i datum.

Bejt 1.dubna, tak řeknu, že si děláš srandu. Tohle je teda dost silný kafe i na mě. Již poučen od kamarádů bych pokutu neplatil ani náhodou. By mě zajímalo co mi řekli, kdyby mě chytili s mym bejvalim BX. Tam jsem měl vzadu vejfuk, že by se v něm vyspala i sousedova kočka a když se nafoukla hydraulika, tak z toho byl malej teréňák. To bych chtěl vidět, tak by se tvářil když by mi řekl, že to mám moc zvednutý a já to před nim poslal k zemi:D Jinak s timhle autem mě policajti lovili v noci celkem pravidelně a nikdy nic.

S policajtama je někdy \"sranda\". Vzpomínám, jak mě jednou takhle stavili na dálnici (tak 10 let zpátky), měl jsem tehdy Škodu 1000MB. Když po důkladné kontrole vůbec nic nenašli, tak mi dali alespoň 100Kč pokutu za vonný stromeček zavěšený na zrcátku:)

Osobně doporučuju NEDRÁŽDIT. Pokud máš na autě jinou (předpokládám správně řvoucí) koncovku výfuku a viditelně zvedlou zadní nápravu, je celkem předpoklad, že se po Tobě \"povozí\" každej policajt, kterýmu manželka u snídaně udělá peklo.

Průs*r (ale asi ne toho policajta) je chybějící záznam v centrálním registru o tom, že Tvoje auto projelo technickou. Pokud jsi měl (jak sám přiznáváš) nálepky sloupané, vůbec bych se nedivil tomu, že bylo auto shledáno nezpůsobilým provozu a že Tě tedy museli odtáhnout.

[upravil dne 13/8/2009 Medvěd]

Původně zaslal: OK406

Emisní kartičku vůbec vozit netřeba, má být stejně jako TP doma. Jako doklad o tom, že auto prošlo emisemi slouží nálepka (kterou měl ale zakladatel vlákna strženou).

řekli mi že sem si udělal jen emise a na technickou sem se vybod

Původně zaslal: Medvěd

Emisní kartičku vůbec vozit netřeba, má být stejně jako TP doma. Jako doklad o tom, že auto prošlo emisemi slouží nálepka (kterou měl ale zakladatel vlákna strženou).

jo to sem bral že neni technická tak pokuta, ale když sem se na pčr vrátil nasranej s protokolem že technická je a že v tom maj jen bordel spustil že na autě má být origo vejfuk a že náprava není origo ze to je moc vysoký nepomohli ani argumenty že auto prošlo s tou napravou a výfuk ma dnes kazdej druhej nu ale stejne dvojka za vejfuk se mi nrzdá

jo to sem bral že neni technická tak pokuta, ale když sem se na pčr vrátil nasranej s protokolem že technická je a že v tom maj jen bordel spustil že na autě má být origo vejfuk a že náprava není origo ze to je moc vysoký nepomohli ani argumenty že auto prošlo s tou napravou a výfuk ma dnes kazdej druhej nu ale stejne dvojka za vejfuk se mi nrzdá

V tu ránu už bych jednal s někým jiným!!! A věř mi, že by jim ani §§ znění nestačilo!!! A samořejmě, že bych z ,,návštěvy\" na PČR chtěl záznam, že jsem tam byl jednat s danou věcí viz protokol STK!! Jinak emisn. karta se vozit sebou vyplácí. Jen by si zkusili mi říci, že dané datum v ní zapsané ne nepravdivé či něco o tecnické!! To by se má tužka zapisovatelka na vyjádření v malém ODP ,,vyjádřila\", že by ani zákonem daných 30 dnů nestalo na vyřízení!! A že se § najde na dané né téma!! Jen se nebát postavit se za pravdu!! A pokud by na místě měli stále problémy, tak není nic lehké, než si opsat čísla policistů a zevednout telefón a zavolat na 158, aby přijel na místo někdo kompetetnější, jelikož daný policisté se dle mého názoru dopouští porušování zákona. A to by si vyděl ten mazec, jaký by nastal!! To mi věř!! Jinak neuškodí se občas podívat do zákonů! Jsou tam někdy opravdu zajímavé věci.:super

Osobně doporučuju NEDRÁŽDIT. Pokud máš na autě jinou (předpokládám správně řvoucí) koncovku výfuku a viditelně zvedlou zadní nápravu, je celkem předpoklad, že se po Tobě \"povozí\" každej policajt, kterýmu manželka u snídaně udělá peklo.

Průs*r (ale asi ne toho policajta) je chybějící záznam v centrálním registru o tom, že Tvoje auto projelo technickou. Pokud jsi měl (jak sám přiznáváš) nálepky sloupané, vůbec bych se nedivil tomu, že bylo auto shledáno nezpůsobilým provozu a že Tě tedy museli odtáhnout.

no ono celkově je to auto zajimavý samá nálepka ta koncovka a ta náprava ale stejně mi to nejde do hlavy:-)kamoš má prorezlý fáčko děsnej šrot a zastaví ho jenom roto že mu nesvítí žárovka a necjaj ho ject dál...

no ono celkově je to auto zajimavý samá nálepka ta koncovka a ta náprava ale stejně mi to nejde do hlavy:-)kamoš má prorezlý fáčko děsnej šrot a zastaví ho jenom roto že mu nesvítí žárovka a necjaj ho ject dál...

Dej fotky tvého vozidla, ať může dále diskutovat na oprávněnosti k dnému problému.

V tu ránu už bych jednal s někým jiným!!! A věř mi, že by jim ani §§ znění nestačilo!!! A samořejmě, že bych z ,,návštěvy\" na PČR chtěl záznam, že jsem tam byl jednat s danou věcí viz protokol STK!! Jinak emisn. karta se vozit sebou vyplácí. Jen by si zkusili mi říci, že dané datum v ní zapsané ne nepravdivé či něco o tecnické!! To by se má tužka zapisovatelka na vyjádření v malém ODP ,,vyjádřila\", že by ani zákonem daných 30 dnů nestalo na vyřízení!! A že se § najde na dané né téma!! Jen se nebát postavit se za pravdu!! A pokud by na místě měli stále problémy, tak není nic lehké, než si opsat čísla policistů a zevednout telefón a zavolat na 158, aby přijel na místo někdo kompetetnější, jelikož daný policisté se dle mého názoru dopouští porušování zákona. A to by si vyděl ten mazec, jaký by nastal!! To mi věř!! Jinak neuškodí se občas podívat do zákonů! Jsou tam někdy opravdu zajímavé věci.:super

ja snima nikdy problém neměl takže semnikdy paragrafy nehrotil pujčim si bratrankovo auto a šup hned po ránu na me tohle ale díky za rady tohle se musim naučit na zpaměť:cool: