Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koberceky do auta


Brandy20

Recommended Posts

Původně zaslal: Vendis69

Jukněte tady. Můžete si zde sestavit vlastní autokoberce online.

http://www.tepichy.cz/cz/m/sestavte-si-autokoberce-on-line/

Tak jsem zkusil zadat klasika černý s nápisem 407 z toho nejlepšího materiálu a vyhodilo to cenu 1.709,-Kč.Když k tomu připočtu 150,- za poštovný jsem na 1.859,-Kč.:o

A to jsem k tomu nezadával nějakej dekor.Tam je cena ještě vyšší.

Origo jsem koupil ty nejlepší za 1.470,-Kč a poslali mi je domů zadarmo.

Tak nevím,vypadaj sice pěkně,ale asi bych zase šel do orig.

Možnost vlastního nápisu je asi jediná výhoda.:myslim

[upravil dne 2.12.09 pkr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Trošku se mi zadařilo:bojim

Bohužel jsem nohou vyškubl uchytku na kobereček, vůbec nevím jak to tam dostat zpět, nejde to tam ani zacvaknout.

Stalo se to někomu?

[upravil dne 19/1/10 r.kill]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: r.kill

Trošku se mi zadařilo:bojim

Bohužel jsem nohou vyškubl uchytku na kobereček, vůbec nevím jak to tam dostat zpět, nejde to tam ani zacvaknout.

Stalo se to někomu?

[upravil dne 19/1/10 r.kill]

JJ ja to mám takisto, s tým rozdielom, že pri vytrhnutí sa mi zväčšila aj ta diera a tak to tam naspäť dám, len to už tak nedrží. Chystám sa dať dole prahovú lištu a tapac, vypodložím spodak aj vrch tenučkým plechom s potrebnou dierou a úchytku tam dám napevno. Čakám len na teplo v garáži :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze spodu i zhora jsem dal podložku z nerez. plechu síly 0,3 mm.Vnější průměr je o dva až tři milimetry větší,než je ten plast.Demontovat plast u prahu a dá se vcelku dobře dostat pod koberec.Drží to dobře,jen se při demontáži koberce musí dávat pozor a nervat to silou.

Plech jsem začernil a není to skoro vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

caute,

neviete niekto nahodou ake by mohlo byt objednavacie cislo na koberce na obrazku? lubia sa mi lebo niesu vyrezane ako tie co tam mam teraz pri plynovom pedali...

bol som v 3 peugeot predajniach ale nikde nevedeli, co mali na sklade boli este horsie ako tie co tam mam alebo to iste...

post-431-1410961298235_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem měl strach z negumovych koberců ale risknul jsem to a minulou zimu uplně v pohodě. Nasáknou do sebe vodu ale nepropustí ji dál na podlahu, jen jsem je asi 2x za zimu usušil v garáži a bylo to. Lepší než čvachtat ve vodě v gumových vaničkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

takze na radu resp. referencie od \"stefano\" som sa spojil s firmou AZO-SK, a napriek tomu ze viac-menej uz nerobia na male zakazky /1kus/ ;-) som nasiel ochotneho pana ktory mi podla predlohy ktoru som si vytvoril vyrezal koberec presne na moju potrebu. Vrch by som popisal ako velur , spodok je pogumovany protysmykom.

material mam pocit ze este lepsi ako 3D koberce od peugeot (mam na 406). uz len kupit uchytavacie ocka ako bolo vyssie pisane a je to dokonale :Ddam si vyrobit aj spolujazdcov koberec a dozadu kedze produkt/cena absolutne super.

peugeot ma sklamal, kedze nikde nemali ani len fotky z tych najdrahsich kobercov co predavaju (98,38€) a ani ich nikdy nevideli.../viac predajni/ cize kupovanie macky vo vreci...

foto pridane, navrchu original peugeot koberec co som dostal k autu...

P.S: Ak niekto chce original peugeot koberce a nebyva daleko od rakuska, aktualne maju 20% zlavu vramci \"200rokov peugeot\" akcie

post-431-1410961325699_thumb.jpg

[upravil dne 21/10/10 od merlin99]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...