Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Po vypnuti klicku lehce sviti interier - P406 - Vyřešeno!!!


stalmik

Recommended Posts

Čaute všichni,

mám problém s osvětlením interiéru. Od včerejšího dne vždy když vypnu klíček (Tzn. poloha 0 - i kdyz ho uplne vytahnu ven), trochu se rozsviti stropni svetla spolu s podsvicenim PP a ovladaci oken. Navic trochu sviti i kontrolka baterie. Uz jsem rozebral snad cely interier a nevim co s tim. Poradite nekdo??

Predem velice dekuji Stalmik:(

[upravil dne 13.8.09 stalmik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

Původně zaslal: pastorek

Ešte ma napadá chyba spínaciej skrinky a tým sú moje možnosti net-diagnostiky vyčerpané.

to mi napadlo take, ale nevim jak ji vyndat a kouknout abych neco neudelal a pak nesla vubec..

Nemusíš ju vyťahovať, na kábloch k nej sú konektory ktoré stačí rozpojiť.

... to s tými parkovačkami ma zaujalo...

[upravil dne 12/8/09 pastorek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pastorek

Původně zaslal: stalmik

Původně zaslal: pastorek

Ešte ma napadá chyba spínaciej skrinky a tým sú moje možnosti net-diagnostiky vyčerpané.

to mi napadlo take, ale nevim jak ji vyndat a kouknout abych neco neudelal a pak nesla vubec..

Nemusíš ju vyťahovať, na kábloch k nej sú konektory ktoré stačí rozpojiť.

... to s tými parkovačkami ma zaujalo...

[upravil dne 12/8/09 pastorek]

No ale kdyz to rozpojim a zjistim ze problem je tam co dal??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre kde vsude hledat kostry teda?? v motoru je to jasny pokud neni nekde najak schovana.. jinak je jich tam v aute sakra hodne... :o( Dle schematu to dela kabel A30J, kterej ale pokracuje dal a dal.. fakt uz nevim.. proste kdyz odpojim kabel A30J na svetle tak je vse ready, to same kdyz odpojim rele spinani osvetleni.. takze chyba je nekde po ceste.. jen porad nemuzu prijit na to kde!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikoz jsem musel velice rychle uzavrit tento problem abych nelamal hlavu vam ostatnim nestihl jsem podekovat Honzovi (Komisar) za napady, jez mi poskytl vcetne obrazoveho materialu. Timto diky i Pastorkovi za napady a jsem rad, ze je vse vyreseno. Castka 150Kč za nova svetla vnitrniho osvetleni mne utvrdila v tom, ze i velky roblem lze obcas vyresit malymi naklady na vyreseni. diky diky diky :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...