Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Finanční poradenství apod.


dolly1010

Recommended Posts

Nemá někdo zkušenosti s podobnejma pojišťovákama? Příjdou k vám domů, řeknou vám, že spolupracujou s x bankama a pojišťovnama a že vám vypočítaj kde to budete mít nejlepší. Máte to zadarmo, normálně to stojí třeba 2 litry (vám řeknou)...

V posledních 14 dnech se s nima roztrhnul pytel.

Byli u mě z OVB (nemluvil přímo se mnou, ale se známejma) a Kapitol, tak jsem jim něco nablil do těch formulářů a přístí tejden s nim (Kapitolem) mám schůzku.

Nevíte o co GO?

Je sice dobrý, že raděj lidem, kde se pojistit (spousta lidí to třeba neřeší a léta platěj to \"nejdražší co můžou\". viz moje zkušenosti s Generali ). Na druhou sou i takový který to řešej a šťouraj se v tom :)

Asi přešla krize i na jejich stranu :D

[upravil dne 11.8. 09 dolly1010]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to sluzba jako kazda jina , oni jsou placeni provizi ale zato nabi jen renomovane spolecnosti , co je pro nekoho lepsi a nemusi nikam chodit .

Ja mam taky jednoho kamarada co dela pro jednu s tech firem a on jako zamestnanec tomu veri ze nabizi to nejlepsi .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou dobří poradci i špatní..nejlépe to zjistíš až v okamžiku, kdy řešíš třeba úraz..můžeš pak zjistit, že díky tomu, že jsi šel uzavřít úrazovku na vlastní pěst přímo do nějakého institutu, kde ti něco vychválili a pak dostaneš sotva pár stovek, zatímco, kdyby sis nechal poradit od někoho nestranného, mohl bys dostat tisíce za to samé

nejsem finanční poradce, že bych si dělal reklamu..ale vyhledal jsem takového člověka sám pokaždé, když jsem sám chtěl nějaký produkt, ale nevěděl který..pokud ten člověk dělá svou práci dobře, máš možnost zjistit výhody a nevýhody jednotlivých produktů na jednom místě

[upravil dne 11/8/09 Tommy306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přítelkyně začala dělat brigádně ke škole pro OVB, moc jsem tomu nevěřil, ale když mi na zkoušku zjistila podmínky hypo, tak jsem hodně čuměl, jak dokážou poradit a ušetřit dost peněz. Pro zajímavost: hypo 1mega na 10let a ve finále přeplatíš jen 200t.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska se mi stala kuriozitka :D

V práci mi zvoní telefon. Mrknu na to - neznámý číslo...

Zvednu to a ozve se kámoš.

Já: \"Zdar, co potřebuješ\"

On: \"Zdar, hele potřeboval bych s tebou mluvit\"

Já: \"Co potřebuješ\"

On: \" Jesli bysme se nemohli někde dát schůzku. Neco bych pro tebe měl a mohli by ti z toho kápnout nějaký prachy\"

Já: \"To si děláš prdel? Neděláš pro žádnou banku, nebo něco podobnýho, ne? O CO JDE???\"

On: \"Moh bych ti udělat levnějc povinný ručení, penzijko, ...\"

Já: \"Sorry, ale nic takovýho nechci. Zdar...\"

Pak následovalo asi 5 pokusů přesvědčování že fakt nic nechci.

Jak jde vidět. Tuhle práci dnes dělá každej magor :D

Takže už se mi to stalo za necelejch 14 dnů 3x. S pojišťovákama už nemluvím!!! :P

[upravil dne 12.8. 09 dolly1010]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dolly1010

Tak dneska se mi stala kuriozitka :D

V práci mi zvoní telefon. Mrknu na to - neznámý číslo...

Zvednu to a ozve se kámoš.

Já: \"Zdar, co potřebuješ\"

On: \"Zdar, hele potřeboval bych s tebou mluvit\"

Já: \"Co potřebuješ\"

On: \" Jesli bysme se nemohli někde dát schůzku. Neco bych pro tebe měl a mohli by ti z toho kápnout nějaký prachy\"

Já: \"To si děláš prdel? Neděláš pro žádnou banku, nebo něco podobnýho, ne? O CO JDE???\"

On: \"Moh bych ti udělat levnějc povinný ručení, penzijko, ...\"

Já: \"Sorry, ale nic takovýho nechci. Zdar...\"

Pak následovalo asi 5 pokusů přesvědčování že fakt nic nechci.

Jak jde vidět. Tuhle práci dnes dělá každej magor :D

Takže už se mi to stalo za necelejch 14 dnů 3x. S pojišťovákama už nemluvím!!! :P

[upravil dne 12.8. 09 dolly1010]

Tak tohle mi připomíná Eurofinancial:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ajdamek

Přítelkyně začala dělat brigádně ke škole pro OVB, moc jsem tomu nevěřil, ale když mi na zkoušku zjistila podmínky hypo, tak jsem hodně čuměl, jak dokážou poradit a ušetřit dost peněz. Pro zajímavost: hypo 1mega na 10let a ve finále přeplatíš jen 200t.

Zm.rd z OVB nedokázal smysluplně poradit vůbec nic, měl akorát tak naučené, jak prodat pindy o kapitálovém životním pojištění a podobných věcech s nejvyšší provizí. Akorát dělal divadlo se zdůrazňováním klasických exponenciálních křivek o tom, jak roste částka ze spoření, a kolik požere inflace, když nebudu spořit, a samozřejmě to kreslí ve zkreslených měřítkách, aby to kavky vylekalo. Jinak uměl naprosté ho*no, a nabídnout neměl co.

Co se týče oné věty \"pro zajímavost\", tak tohle snad někdo, kdo aspoň tuší, jak se počítá s procenty, nemůže ani myslet vážně. Vždyť to jsou naprosto standardní podmínky pro sazby, které byly ještě docela nedávno, a najít si je v nabídkách a spočítat si to sám by měl umět i absolovent základní školy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, a ještě jedna věc k těm šmejdům. První věc, co zkoušeli, byla o tom, že prý je poradenství \"zadarmo\", ale že jim za to musím dát kontakt na 5 nebo 10 známých, aby je taky mohli otravovat. Ideální způsob, jak se nejen nechat oškubat, ale ještě přijít o kamarády, které takéto rozhazování kontaktů na ně jedině nase*e.

Milému zmrdíkovi jsem hned na začátku schůzky oznámil, že mu žádné číslo na nikoho nedám, že čísla lidí bez jejich vědomí nedávám, a nikdo ze známých o to zájem nemá. Když začal blekotat o tom, že to je \"cena za služby\", a že přeci pro mě nemůže dělat poradenství \"zadarmo\", odpověděl jsem, že dobře vím, že jsou živi z provizí, a jestli se mu to nelíbí, ať si to strčí, že půjdu rovnou. A najednou kontakty nebyly potřeba. Nicméně jako celek stejně ztráta času.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže za prvé, to zadarmo je jen reklamní tah, za druhé, přesně jak píše Oddie, budou chtít po Tobě minimálně 10 kontaktů, což se tedy nemusí u Tvých známých vždy setkat s pozitivním přístupem:D:bacha Protože jim potom volají a jsou hodně nepříjemní a dotěrní...Co se týče korektnosti sjednaných produktů, tak většinou se v 99% jedná o produkty té společnosti, od které říkají, že jsou, ale je tu jeden zásadní problém...Pokud už tedy od nich něco chceš, tak následně po sjednání nastává problém, cokoliv se v rámci např. pojistky děje, tak vše musí jít přes ně a to obvikle dost dlouho trvá, např. nahlášení pojistné události, změny v PS, atd.! Dávajíá totiž razantní přednost potencionálním klientům, novým klientům, ze kterých mají proficharing:roker I když půjdeš na pobočku té společnosti, u které to máš sjednáno, vyhodí Tě a odkáží zpět na např. OVB! Takže opravdu bacha...Myslím si, že pokud něco potřebuješ v rámci pojištění, je lepší si dané nabídky pojišťoven pročíst a zvolit, ale nebrat to před OVB a jiné brokerské sítě:papa:papa

[upravil dne 13/8/09 Supersonic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cuz, mam kamaradku u partners a jsou to prebehlici z OVB, nejsou spatni, ale je to stejna sorta lidi, at se nikdo neurazi, ale radsi budu mit na vizitce popelar, nez financni poradce. Taky se me snazila premluvit ke spolupraci, kdyz jsem nemel penize, ale nakonec jsem vydrzel. Pak jsem se dozvedel, ze ma prachy za kazdyho dotazenyho dalsiho blba..... Ale pravdou je, ze si vydela a daleko vic nez ja. Ale je doterna jak paroubek a uz i chrape s klienty, proste devka.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

cuz, mam kamaradku u partners a jsou to prebehlici z OVB, nejsou spatni, ale je to stejna sorta lidi, at se nikdo neurazi, ale radsi budu mit na vizitce popelar, nez financni poradce. Taky se me snazila premluvit ke spolupraci, kdyz jsem nemel penize, ale nakonec jsem vydrzel. Pak jsem se dozvedel, ze ma prachy za kazdyho dotazenyho dalsiho blba..... Ale pravdou je, ze si vydela a daleko vic nez ja. Ale je doterna jak paroubek a uz i chrape s klienty, proste devka.....

sakra ... to zni lakave :D:D ... kompenzace uroku ??? :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

cuz, mam kamaradku u partners a jsou to prebehlici z OVB, nejsou spatni, ale je to stejna sorta lidi, at se nikdo neurazi, ale radsi budu mit na vizitce popelar, nez financni poradce. Taky se me snazila premluvit ke spolupraci, kdyz jsem nemel penize, ale nakonec jsem vydrzel. Pak jsem se dozvedel, ze ma prachy za kazdyho dotazenyho dalsiho blba..... Ale pravdou je, ze si vydela a daleko vic nez ja. Ale je doterna jak paroubek a uz i chrape s klienty, proste devka.....

Partners?? to znam :) hlavne u toho sou dobry penize ale nikdy je nemas jisty protoze kdyz ti klient prestane platita pripadne ti padne smlouva tak ti seberou prachy ktery si za ne dostal......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máte podezření z nekorektního jednání, nebo např. sjednávaných obchodů pouze jednostraně výhodných, můžete na zprostředkovatele podat stížnost u ČNB. Každý subjekt je u ní zaregistrován, zjistit ho můžete zde:

http://ispoz.cnb.cz/RegistrVyhledavani.aspx

mno, a jak to vím? možná některé překvapím, ale nestydím se za to. Ano, já jsem pojišťovací zprostředkovatel.

P.S. výše uvedenou informaci se moji klienti ode mne dovídají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...