Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

ABS


winco

Recommended Posts

mám jednu blbu otazku

ked mi svieti kontrolka ABS to znamena že mám nefunkčne ABS alebo to može byť aj niečo ine?? neviete poradiť?? aby som nemusel chodiť do servisu a zaplatiť nekresťanske peniaze za uplnu kravinu čo by som si dokazal aj sam vymeniť

dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když otočíš klíčkem do polohy 2 rozsvítěj se ti kontrolky (pro kontrolu funkce žároviček).

Po nastartování žárovky zhasnou. Pokud některá zůstane svítit nastala chyba. V tvým případě u ABS.

edit: teď mě tak napadlo, že by kontrolka ABS měla zhasnout ještě než nastartuješ. Jen tak problikně. Ale nejsem si jistej :myslim

Zkus se mrknout, jestli nemáš zasviněný, nebo uvolněný čidlo ;)

[upravil dne 11.8. 09 dolly1010]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

jako prvni bych hledal chybu v cidlech resp. v jejich privodech. Cidla jsou u kazdeho kola, vedou do motoroveho prostoru k jednotce ABS. Kolegove me prosim doplni, kde presne to u Tveho auta je. Tam je lze i zmerit. Napoprve se to meri ohmmetrem, zdali vubec maji obvod. Pokud je preruseny, je bud vadne cidlo nebo draty. Pokud maji vsechna cidla obvod, je potreba se podivat osciloskopem na signal, ktery davaji pri otaceni kola. Mely by to byt kratke obdelniky/impulzy.

Lze take vycist pamet chyb ABS, ale v pripade chyby v cidlech bych si to stejne overil vyse popsanym postupem.

Kaja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...