Jump to content

XCarlink BT/SD/USB modul na RD3


Igor
 Share

Recommended Posts

Nemáte někdo zkušenosti s tímto výrobkem v 807ce (rádio RD3)?

http://www.xcarlink.cz/?p=productsMore&iProduct=27&sName=xcarlink-adaptér-usb-sd-bluetooth-mp3-na-peugeot-rd3

vypadá to zajímavě, kombinace BT telefonu a hudby z SD/USB zdroje v jednom; jen jestli to čte tak SDHC karty, o tom tam nepíšou a ten BT modul s mikrofonem nebude asi úplně blízko úst, jestli je dost citlivý (bez šumů), když bude někde na přístrojovce.

dík

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tak to mám zprovozněné, funguje to:

1) hudba z SDHC karty v MP3 (bit rate 320kbps), na zabudovaném rádiu RD3 (přes CDch) se to dá poslouchat, šum jsem nezaznamenal; celkem tam jde dát 10 adresářů CD0-CD9, zatím nevím kolik na každé \"CD\", návod píše i více jak 99 skladeb; jelikož ale hodlám v brzké budoucnosti dodělat zesilovač a jiné repro, možná se to změní (kvalita, šum) a budu muset použít vyšší bit rate;

2) BT funguje, při zvonění mobilu se ale musí přepnout radio do CDch na panelu nebo na dálce a pak přijmout, zvuk jde přes repro zesilovat; BT rozhraní (nové s mikrofonem na kablíku, ne v jednotce, jak je vyfoceno v odkazu na produkt) má ale právě ten mikrofon na krátkém kabelu, tak když mám box v pravé přihrádce nahoře, nedosáhne pod čalouněním až ke zpětnému zrcátku, kde je asi nejideálnější poloha; asi budu muset kabel prodloužit; telefonovat je nutné z mobilu (přístroj nenačte telefony, nemá paměť), což mi ale nevadí, neb používám 2 přístroje.

Takže shrnuto, sice dražší, ale zatím slušný doplněk 2 v jednom.:super

Link to comment
Share on other sites

OT: samotny vysoky bitrate ti nezaruci nezasumeny zaznam, natoz produkci. V prvni rade zalezi na tom, jak byl zdoj do toho MP3 preveden. Pokud se to udela se slusnym kodekem (LAME aj.) a zvoli se vhodne nastaveni vzhledem k zanru, tak 90% posluchacu nerozlisi CD od MP3 na 256Kbps - a to na lowend aparature za +- 20.000. Pokud se pouzije VBR misto CBR, tak je to 99% a pokud to budes poustet v tomhle aute za jizdy, tak to IMHO nerozlisi nikdo na svete :-)

No flame, pls.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...