Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

XCarlink BT/SD/USB modul na RD3


Igor

Recommended Posts

Nemáte někdo zkušenosti s tímto výrobkem v 807ce (rádio RD3)?

http://www.xcarlink.cz/?p=productsMore&iProduct=27&sName=xcarlink-adaptér-usb-sd-bluetooth-mp3-na-peugeot-rd3

vypadá to zajímavě, kombinace BT telefonu a hudby z SD/USB zdroje v jednom; jen jestli to čte tak SDHC karty, o tom tam nepíšou a ten BT modul s mikrofonem nebude asi úplně blízko úst, jestli je dost citlivý (bez šumů), když bude někde na přístrojovce.

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak to mám zprovozněné, funguje to:

1) hudba z SDHC karty v MP3 (bit rate 320kbps), na zabudovaném rádiu RD3 (přes CDch) se to dá poslouchat, šum jsem nezaznamenal; celkem tam jde dát 10 adresářů CD0-CD9, zatím nevím kolik na každé \"CD\", návod píše i více jak 99 skladeb; jelikož ale hodlám v brzké budoucnosti dodělat zesilovač a jiné repro, možná se to změní (kvalita, šum) a budu muset použít vyšší bit rate;

2) BT funguje, při zvonění mobilu se ale musí přepnout radio do CDch na panelu nebo na dálce a pak přijmout, zvuk jde přes repro zesilovat; BT rozhraní (nové s mikrofonem na kablíku, ne v jednotce, jak je vyfoceno v odkazu na produkt) má ale právě ten mikrofon na krátkém kabelu, tak když mám box v pravé přihrádce nahoře, nedosáhne pod čalouněním až ke zpětnému zrcátku, kde je asi nejideálnější poloha; asi budu muset kabel prodloužit; telefonovat je nutné z mobilu (přístroj nenačte telefony, nemá paměť), což mi ale nevadí, neb používám 2 přístroje.

Takže shrnuto, sice dražší, ale zatím slušný doplněk 2 v jednom.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT: samotny vysoky bitrate ti nezaruci nezasumeny zaznam, natoz produkci. V prvni rade zalezi na tom, jak byl zdoj do toho MP3 preveden. Pokud se to udela se slusnym kodekem (LAME aj.) a zvoli se vhodne nastaveni vzhledem k zanru, tak 90% posluchacu nerozlisi CD od MP3 na 256Kbps - a to na lowend aparature za +- 20.000. Pokud se pouzije VBR misto CBR, tak je to 99% a pokud to budes poustet v tomhle aute za jizdy, tak to IMHO nerozlisi nikdo na svete :-)

No flame, pls.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...