Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rádio Blaupunkt MP xx - kabel USB (zapojení)


Georginho_cz406

Recommended Posts

Přítelkyni jsem zakoupil autorádio Blaupunkt Hamburg MP5x. Jaké však bylo překvapení, když mi přišlo poštou rádio bez kabelu USB. No kup to byl skvělý (AUKRO), ale bez možnosti přehrávání z USB ??!! :nevim.

Tak jsem kouknul na origo Blaupunkt a zjistil jsem že kabel by stál Kč 1750,- - zděšení, hrůza :o

No nezbylo mi nic jiného než se podívat na své rádio (Blaupunkt Queen MP56 a oprásknou díky origo kabelu zapojení USBčka!

Tady jest....třeba se někomu bude hodit!

BlaupunktMP_kabelUSB.jpg

JInak připomínám, že zapojením černého kabelu z USB (ztn. 1 dle nákresu na pozici 1a) je důležité z pohledu automatického přepnutí source při vložení USB paměti do konektoru. Jako druhá 1 slouží stínění kabelu USB. Je si totiž třeba uědomit, že origo kabel Blaupunkt resp. protikus toho specoš konektoru na rádiu je 5-ti pinový, kdežto USBčko má 4 piny.

Přeji hodně štěstí a o to větší radosti po odzkoušení :-)

Jo a nemohl by mi někdo vysvětlit proč si hraje BLAUPUNKT na blázny, kteří musejí mít jiné konektory než je standard? Že by prachy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...