Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

www.pneushop.cz - zkušenosti


Ajdamek

Recommended Posts

pneushop.cz klasickej obchod kde snadno prijdes o sve penize a honit je budes hodne dlouho

mam osobni velice spatnou zkusenost muzu bejt jeden z mala to je pravda ,ale za poslednich x let meho nakupovani prez nett jsem v tomhle shopu krute narazil

[upravil dne 11.8.09 pagot]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam loni kupoval 2 sady zimáků, platil převodem a vše proběhlo naprosto bez problémů.

K nejlevnějšípneu: Taky bezproblémová zkušenost. Když na netu najdeš lacinější pneu a dáš jim na ně odkaz tak jdou pod tu cenu. (to není o tom, že tu pneu tam mají už v nabídce nejlacinější) Sice jdou dolu fakt jen o pár desítek korun, ale jdou níž. :D

A hlavně oceňuju dopravu zdarma což taky neplatí pro všechny pneushopy.

P.S. OPRAVA nekupoval jsem na pneushopu, ale na pneunetu. :mad:

[upravil dne 11/8/09 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z pneushop.cz jsem kupoval 4 ks Pirelli P6000 Powergy (za 9.794,- CZK) nekdy na zacatku roku 2006. platba predem pres visu, dodani probehlo myslim do 10ti dnu. komunikovali celkem zive, dodani bez problemu DPDckem (nebo PPL). je za tim zrejme velka nemecka firma provozujici internetove obchody s pneu snad v kazde evropske zemi. ja mam sklon takovym verit spis nez garazovym firmam typu kurevskylevnepneu.cz ;)

[upravil dne 12/8/2009 chechet]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...