Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vypnutie signalizácie opotrebovania brzd.doštičiek


Piotor

Recommended Posts

Zdravím Vas, začalo mi signalizovat opotrebovanie predných brzdovych dosticiek, úprimne som \"nadšený\" z tej pravidelnosti piskania, no aspoň som na 7 hodinovej jazde domov nezaspal...nemám momentálne čas to dať vymeniť. Neviete niekto poradiť či je možné vypnúť aspoň to piskanie? Tuším ako to asi funguje - kontakt a piskne ale tiež to mohlo pisknut pri nastartovani a dať pokoj...

[upravil dne 11.8.2009 Piotor]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no myslel som skôr na to, či niekde nie je nejaká možnosť vypnutia toho pískania. Nepotrebujem šetriť tým, že to niekde nezabrzdí, len sa mi jednalo o to, že do servisu sa dostanem budúci týždeň a predtým ma čaká Praha a aj Košice....je to firemné auto, takže ak bude treba aj kotúče, nie je problém. Koniec koncov asi aj tak bude treba keďže 4 roky to vraj nič také nepýtalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná by neškodilo se na ty destičky podívat a pak teprve řešit to, zda odpojovat kablík či je rovnou měnit.

U některých aut (spíše výrobců destiček:myslim) je ten senzor třeba v 1/3 tloušťky destičky a tak je jasné, že to lidi kolikrát radši odpojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...