Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 by WINCO


winco

Recommended Posts

ked som kupil svoje prve auto tak som sa hneť pustil do malej prerabky interieru ako prve som nastriekal plasty

(pardon za kvalitu je to mobilom)

najskôr foto auta:D

34233_1257088962456_4054636_n.jpg

34233_1257089042458_4375337_n.jpg

striekanie interieru:

34210_1257091322515_6960945_n.jpg

konečne namontovane:

36687_1257093242563_1802170_n.jpg

[upravil dne 13/5/13 10:29 od winco]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na dalšie väčšie upravy sa najbližšiu dobu nechystam, len mám objednane hlinikove športove unyverzalne pedale,

a chystam sa kupiť silnejšie diody na to podsvietenie nad nohamy.

Na upravy exterieru sa nechystam nikdy jedine tak kupiť čiru optiku ale to je v nedohladnu jelikož nemám peniaze a žiadna brigada neni taky, a z toho dôvodu nerobim ani upravy motoru, ale chcel by som niekedy kupiť priame športove sanie do mojho milačika, a rozmýšlal som že mooožno si neham spraviť aj chip tuning ale viem že od 1,4 toho nemožem vela čakať.

Na pripadne napady alebo rady ako niečo lepšie spraviť alebo čo dorobyť sa tešim pretože v tomto mi nemal kto poradiť tak som si to spravil čo najednoduchšie a najlepšie ako ma napadlo:aut:D

Dakujem

[upravil dne 10/8/09 winco]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkná,a vítej v Clubu;)

Jinak na ten chip se vykašli,to ty peníze zainvestuj někam jinam,jak jsi psal od 1,4 nemůžeš moc čekat - spíš vůbec nic.Atmosférický motor po chipu nepřidá ani znatelnej přírůstek výkonu;) Ale sáním a třeba výfukem nezkazíš taky nic:D

Tak ať slouží dobře a ať se ti tu na Clubu líbí:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky:D

libi se mi tu :D a na vyfuku nemám nič robene ale zvody by som si chcel dať spraviť komplet nove a aj stredovu časť ale katalizator neham asi povodny bo ten je ževraj dosť drahy, ale koncovku ako zadny tlmič mám športovy a ma krasnej zvuk. a diky za radu s tým chipem

a taky sme si všimol že máš rad Nightwish....konečne neaka spriaznena duša:D

[upravil dne 11/8/09 winco]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viem ten volant sa mi moc nepoved :D ale libi se mi aj tak:D

a dakujem že sa ti to libi :D a ešte porad neaku farbu na ako prečaluniť dvere a priručnu skrinku bo henten vzor čierny s červenými flakmy sa mi moc nelubi ale už tam mám červenu uchytku ked zatvaraš dvere tak neviem aku farbu :D a s hentým kritom neviem čo by som vyviedol ja mám času dosť ale ani peniaze su neni a ani napady už nie:D to ho mám dať tiež na červeno či čo by si radil??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: winco s hentým kritom neviem čo by som vyviedol ja mám času dosť ale ani peniaze su neni a ani napady už nie:D to ho mám dať tiež na červeno či čo by si radil??

červenou určitě ne,nech ho stříbrnej,oddělěj si ho a odstraň ten rez(korozi),a nastříkej zase na stříbrno:),bude to hezčí k tomu motoru,když už ho máš tak pěkně udělanej:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fajn diky za radu tak nekdy až seženu stribrnu farbu teplotne odolnu tak sa s tým pohram :D a ozaj potom by som s tou farbou mohol nastriekať alebo natrieť aj strednu časť vyfuku a zvody pretože už su take trochu hrdzave(korni) pretože su tam ešte povodne a maju 168000km za sebou:D tak enchem aby sa mi prederavily:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten voalnt je robeny doma na kolene :D ja som ho nameral ja som ho nastrihal aj prišil tak isto ako som robil an tu rychlostnu paku aj tu som šil sam:D ale ta bola lachšia a kedže som neni neaka švadlena a šijem len tak ked potrebujem dačo a poťach na volant je ťake ušiť bez chyby tak to dopadlo tak jak to dopadlo:D ale ved na zrazy s tým nechodim a enviem aj či vobec budem chodiť:D chcel by som ale zas tak to auto nebudem \"tuniť\" aby som tam pasoval :D nechcem tam vyzerať jak neaky prisťahovalec a vyčneivať z radu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: winco

ten voalnt je robeny doma na kolene :D ja som ho nameral ja som ho nastrihal aj prišil tak isto ako som robil an tu rychlostnu paku aj tu som šil sam:D ale ta bola lachšia a kedže som neni neaka švadlena a šijem len tak ked potrebujem dačo a poťach na volant je ťake ušiť bez chyby tak to dopadlo tak jak to dopadlo:D ale ved na zrazy s tým nechodim a enviem aj či vobec budem chodiť:D chcel by som ale zas tak to auto nebudem \"tuniť\" aby som tam pasoval :D nechcem tam vyzerať jak neaky prisťahovalec a vyčneivať z radu:D

ty, mas ale totalne pekelny pravopis :D;)

mne se prave libi tvoje kombinace cervenych fleku na potazich/calouneni a cervene nastrikanych plastu v interieru. nech to tak, usetris :)

[upravil dne 14/8/2009 chechet]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...