Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Slovencina do RT3


Jurko

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 týdny později...
  • O 3 měsíce později...

Ahoj chalani.Snazim sa poslovencit RT3ku na mojej 607cke no nedari sa mi.Nenacita mi cdcko.Po vsunuti za chvilku vysunie a pritom hudobne cd a mapy nacita.Neviete mi poradit kde moze byt zadrhel?Uz som daval aj cistiace cd a nepomohlo.Cd so slovencinou by malo byt v poriadku lebo stym istym cd kamarat poslovencil RT3ku v 407cke.napalili sme aj druhe cd na verbatim a ani tak nenacita.verziu mam 6.63

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, xpetrix napsal:

Ak tam mas uz 6.63,tak nestaci iba vlozit CD.Musis cez MENU zmenit jazyk na anglicky,ak tam teraz nie je a potom po vyzvani vlozit to CD.Slovencina je prelozena anglictina

před 36 minutami, xpetrix napsal:

Ak tam mas uz 6.63,tak nestaci iba vlozit CD.Musis cez MENU zmenit jazyk na anglicky,ak tam teraz nie je a potom po vyzvani vlozit to CD.Slovencina je prelozena anglictina(standardne).

Xpetrix dakujem ti za pomoc.takto som to uz zvladol a funguje.A zaroven dakujem aj Petrovi ktory to cele prelozil.Super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute chalani.

Mam kolegu, ktorermu by som checl pomoct zmenit jazyk na radiu RT3 (P407, 2003, RHR) z taliancimy na SK(CZ). Jeho CD mechanika niekdy necita dobre CD.

Este som to nerobil, preto by som sa chcel spytat skusenejsich:Pri flesovani si radio naskor nacita cz CD vsetky data, skontroluje obsah (checksum) a az potom sa flesne, alebo to robi "on-line" - to znamena co nacita, to prepali? Predpokladam, ze nemusim vysvetlovat preco sa pytam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 4 měsíce později...
  • O 9 měsíců později...

Ahojte mám rt3 sw 6.62 mate niekto link na sw 6.63 + Slovenčinu a popripade aj aktualne mapy od perertn1 alebo od niekoho komu to funguje, lebo co pisal peter tak od neho ide sw.6.63 aj slovenčina z jedneho cd ak som to spravne pochopil dakujem moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...