Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Slovencina do RT3


Jurko

Recommended Posts

Všimnul i SZ čtu . Ale nezlob se to musíš udělat sám. To je jako by jsi napsal do Karlových varu ať ti pošlou recept na Bechera.

Stalo to dost času peněz a nervu .

Jenom bacha mas jen jeden pokus, a RT3 se už blbe shání, obzvlášt pro CT bez optiky.

Ten risk , ze se to nepovede za to nestojí. Ja měl na pokusy náhradní po každé Rt3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravím vás. Aj ja by som mal záujem o sk do citroenu c5. Je tam tiež rt3. Našiel som na nete update 6.63. Veľkosť iso súboru je 118 829 056. Je to tak?? A potom skoro to isté, len tam je dopísané sk a tá má 119 262 232kb. Volajú sa CD_UPG_V0890.iso. A ten druhý tam má sk. Len sa chcem opýtať, ak použijem to druhé, tak sa spraví update a rovno aj sk??

Našiel som aj niečo iné, kde sú tri súbory

663b890ccd

663b890cue

663b890img .

Toto slúži presne načo?? Len zbieram informácie, niekedy za pár týždňov sa dostanem k tomu autu.

Nechcem to na kšeft, chcem to nahrať kamarátovi na c5. Má tam v súčastnosti verziu 6.51.

Čiže postup je taký, že nhrám update 6.63 a potom tam vložím ďaľšie cd, kde by mala byť tá slovenčina. Ako som pochopil, tak sa tam upravuje iso súbor, kde sa napríklad namiesto angličtiny, nahrá slovenčina a je to. Alebo máte niekto lepší návod?? Ďakujem.

Viem, že je to chaoticky napísané, len sa ponáhlam a dúfam, že mi to niekto nejak laicky povysvetluje.

Ešte raz, dík..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To 663b .... tie tri súbory, čo si napísal sa líšia len koncovkami - boli robené v rôznych programoch a je to to isté. Čo sa týka súboru a jeho veľkosti - neporovnávaj ISO súbor - to je zbytočné. Kontroluj CRC rozbalených častí. Existujú aj programi, ktoré ti skontrolujú jednotlivé súbory, ja som to len prebehol nijak zvlášť som to nekontroloval. V tej 6.63 označenej SK je slovenčina a zároveň aj upgrade na 6.63, ak je to to, čo tu kedysi dááááávno dával Peter z Trenčína

[upravil dne 24/1/14 14:23 od patko79]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

upravoval jsem jen CT_db_EN. Ostatní soubory se neupravovaly. Měl jsem program který upraví CRC podle původního originálního souboru. Bohužel aby CRC bylo stejné,tak program přidal jakýsi 4 bity do souboru a i když bylo CRC stejné,tak prostě mechanika to nějak poznala a napsala vložte konfigurační cd, i když tam bylo s upraveným souborem. CRC bylo 32. Nebo RT3 používá jinou verzi než CRC32? Nějaký fígl na to musí být,jen to bude vědět nějaký programátor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

upravoval jsem jen CT_db_EN. Ostatní soubory se neupravovaly. Měl jsem program který upraví CRC podle původního originálního souboru. Bohužel aby CRC bylo stejné,tak program přidal jakýsi 4 bity do souboru a i když bylo CRC stejné,tak prostě mechanika to nějak poznala a napsala vložte konfigurační cd, i když tam bylo s upraveným souborem. CRC bylo 32. Nebo RT3 používá jinou verzi než CRC32? Nějaký fígl na to musí být,jen to bude vědět nějaký programátor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tobě ta čeština na CT nechodí ?

nene, nechodí :( ... překládal jsem to v Hexeditu, s*al jsem se s tím asi 3 týdny, a pomocí programu Brute CRC jsem to udělal tak, aby bylo CRC stejné jako původní soubor...pak jsem normálně ten upravený soubor nahradil tím původním, a vše zase uložil jako ISO soubor pod názvem normálně CD_UPG_V0595 (mám verzi 5.5D) a se stejným CRC. To CRC stejné sice bylo, ale mechanika psala \"Insert configuration CD-ROM\", i když byl kontrolní součet stejný... ??? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tobě ta čeština na CT nechodí ?

nene, nechodí :( ... překládal jsem to v Hexeditu, s*al jsem se s tím asi 3 týdny, a pomocí programu Brute CRC jsem to udělal tak, aby bylo CRC stejné jako původní soubor...pak jsem normálně ten upravený soubor nahradil tím původním, a vše zase uložil jako ISO soubor pod názvem normálně CD_UPG_V0595 (mám verzi 5.5D) a se stejným CRC. To CRC stejné sice bylo, ale mechanika psala \"Insert configuration CD-ROM\", i když byl kontrolní součet stejný... ??? :(

Ty si to uložil ako ISO a napálil? Alebo si vypálil ISO súbor, čím si na CD po vypálení získal niekoľko adresárov? To sú dve rozdielne veci. Porovnávaj napálené adresáre nie ISO súbory!!! ISO ti mechanika nikdy neprečíta

[upravil dne 25/1/14 10:28 od patko79]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš dat \"Zkontrolovat data po vypálení\"?

Nebo vzít CD s funkční anglickou verzi RT3 a upravené CD s CZ, a ty pak nějak porovnat? A co porovnávat? CRC?

Millhaus: Na netu jsou jen upravené soubory CT_db_EN a DT7db_EN. Není tam celé ISO...

[upravil dne 26/1/14 16:59 od hardhouse.trip]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...