Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Slovencina do RT3


Jurko

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...
  • O 3 týdny později...
  • O 9 měsíců později...

ahojte, trochu lama otazka, ale treba nieco stracit na RT3 ked chcem spustit update sw? vsade sa pise iba ze treba mat nastartovane a vytiahnutu simku ale viac nic. alebo by to malo fungovat automaticky? skusal som jedno update cd s verziou 6.63 b890, teraz tam mam 6.6D a nic sa nedialo. pritom cdcka mi to normalne cita (aj toto bol vidiet zoznam suborov). chcel by som zmenit jazyk s fr aspon na en (ked uz sa nepodari sk/cz az tak nevadi) a povodne system cd nemam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chlapci..... Updatoval som 6.6D na 6.63 vsetko prebeho hladko az na to ze pri kazdom zapnuti klucika vyskoci hlaska Software versions incompatible. ert configuration cd rom

Dokonca aj v menu pise verziu 6.63

Vie niekto co tomu moze byt????????????? :myslim

Zda sa ze to funguje ok az na tu hlasku nazaciatku..:mad:

[upravil dne 10/8/11 od stanleyirl]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja keď som chcel prepnúť rt3 z fra do eng, povedali v servise, že to bude stáť 15 euro...to bola cena syst. origo CD, myslím teraz že 6.63, to mi potom za tie euríčka dali a urobil som si to sám....samo že popri tom update zo 6.6d na 6.63, okrem toho som si stiahol sys cd so slovenčinou, a nemám probléh ho tam niekomu šupnúť aj zadarmo, keď sa zastaví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Je to makacka prelozit 3371 riadkov,ale cez PugMenu.exe sa to da.Trvalo mi to tyzden,pokial som mal to \"spravne\" CD.Kopec CD som zahodil,spalil nejaky benzin,trocha vymrzol v aute,ale uz mi rt3 pise po slovensky a navigacia hovori po slovensky.Ale mam verziu VAN 5.52.Zadarmo sa k slovencine asi dostat neda,jedine k cestine od tadoma.Ma tam slovensky hlas pre navigaciu,ktory som aj ja pouzil.

Aby som nezabudol,pomohli mi s tym aj ludia tu z fora.:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 měsíce později...
  • O 1 rok později...
  • O 4 měsíce později...

Zdravím. Mám problém. Mám verzi 5.5D. Stáhl jsem ji z netu, a úspěšně updatoval do auta. Potom jsem upravoval soubor CT_db_EN.CD (databáze pro monochromatickou obrazovku) - překládal do češtiny. Potom jsem otevřel ISO obraz CD_UPG_V0595, zkopíroval soubory na HDD, a anglickou databázi CT_db_EN.CD jsem nahradil českou CT_db_EN :D

Vešel jsem do auta, změnil jazyk na italštinu (pomocí CD s anglickou databází) a chtěl jsem přepnout zpět na angličtinu pomocí upraveného CD s češtinou. Jen podotýkám, že soubory s databázemi mají stejné CRC, dělal jsem to přes program Brute CRC32. Jakmile to po mně chtělo konfigurační CD, vložil jsem jej tam teda, a čekal, že se přepne na češtinu, ale po vložení mi to stále píše vložte konfigurační CD, i když tam je...zkoušel jsem to podruhé a dával jsem stejné CRC i na ISO souboru před vypálením, ale i tak to nejde. Není chyba v tom, že jsou posunuté řádky (nebo bity) i kdyz CRC souboru souhlasí? Nebo to musí být jen do délky originálního textu? Nebo je chyba v něčem úplně jiným?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...