Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém s prevodovkou a s filtrom


msusek

Recommended Posts

Mám peugeot 407 1.6 HDi,chcem sa opýtať dve otázky.

1)Z ničoho nič mi nejde zaradiť žiadna rýchlosť a keď chcem zaradiť,tak prevodovka mi normálne pláva.

2) Na predku auta je ventilátor, ktorý sa spustí v prípade,že voda v chladiči nestíha,ten filter,alebo čo to je za tým ventilátorom sa musí len vymeniť,alebo sa dá nejako aj vyčistiť?Počul som,že ten filter stojí 1 327,76€(40000Sk).

Vopred ďakujem za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prevodovka: Skontroluj ci nemas vyskocene tiahlo, myslim ze na 407 nebude opotrebovane. Spojka ti ide lahko? Nepocut nejake divne zvuky? Neviem co myslis pod pojmom prevodovka plava. Ak myslis to ze sa nejako moc hybe tak este moze byt urvany silentblok co ju drzi tak to moze byt tiez pricina preco nejde zaradit.

Neviem aky to filter mas za tym ventilatorom. Co viem tak je tam akurat chladic klimy, chladic vody a este tam moze byt chladic oleja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou prevodovkou to vyzerá na problém uloženia - silentbloky.

Pokiaľ viem tak na chladičoch žiadny filter nieje. Za ventilátorom je chladič (kondenzátor) klími a potom vody. Nemyslíš náhodou ten klímový chladič? Ale i tak je tá cena premrštená lebo stojí cca 300€.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš na žebrování chladiče vrstvu prachu? Jednou jsem opravoval klimu (né na autě) a říkal jsem si jak je ten filtr na tom žebrování zašpiněnej. Šáhnul jsem na něj prstem a sloupnul jsem vrstvu prachu :D Byl uplně zasranej, že nebyl vidět ani náznak žebrování :D

To sem trošku odbočil od tématu.

Kdyžtak sem hoď fotku toho filtru ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš na žebrování chladiče vrstvu prachu? Jednou jsem opravoval klimu (né na autě) a říkal jsem si jak je ten filtr na tom žebrování zašpiněnej. Šáhnul jsem na něj prstem a sloupnul jsem vrstvu prachu :D Byl uplně zasranej, že nebyl vidět ani náznak žebrování :D

Mám ten prach len povysavávať?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...