Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Renault Twingo - zkušenosti??


Honza z Nera

Recommended Posts

Zdar. Ač se mi to nelíbí, potřebujeme druhý vůz. Nebudeme v tom vozit rodinu, ani to nebude auto na dlouhé jízdy. V podstatě se s ním bude jezdit na nákup, ale hlavně to bude vůz do zaměstnání a školy. Tedy auto maximálně pro dva lidi. Peněz je málo a zadlužovat se nechceme. Do oka mi padlo Twingo. Známí ho měl a v podstatě si na něj nemohl stěžovat. Je zde někdo další, kdo mi může o daném voze něco napsat? Když jsem koukal na inzerci, máme tak na ročník max. 99. Díky za případné informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem ho asi rok a půl, ročník 1996 a šlapalo výborně. spotřeba nic moc, kolem 7 litrů, ale zase nijak jsem ho nešetřil. jediná závada se vyskytla na altíku, dával moc, cena opravy asi 2000. mam ho ještě doma ve stodole, má prohlou střechu a rozbitý sklo, najít někoho, kdo by si ho uměl sám opravit, tak bych ho vcelku levně prodal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem ho jen rok,ale do města super srandovní autko,taky to byla už stará šunka,udělal jsem po koupi základní servis (oleje,filtry) a nebyl problém--vždy si na něj vzpomenu,když nemůžu pro

406ku najít místo na zaparkování--jednoznačně doporučuju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno nerekne ti zkusenosti s twingem ale my si v listopadu pordili saxo 1.1 a nemuzem si ho vynachvalit. Jediny co sme za tu dobu na nem delali byli tycky rizeni s cepama. Jinak jezdime skoro denne.

Skoro bych rek ze je jedno esli poridis rencka, puga ci sitrona protoze vsechno zalezi na jakej kousek narazis........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Twingo je dobré, teta ho měla 10 let, najela s ním 80tis km, při prodeji mělo 160 a spokojenost (koupila si novější s 20 000km rok a půs staré), ale hnilo a to docela dost, ale nedělala dutiny. Jinak po sklopení sedaček je to náklaďák a dá se tam udělat i dvoujlůžko. Variabilita interiéru je u tak malého prcka obdivuhodná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně bych se Twinga vůbec nebál, kór má-li fungovat jen jako přibližovadlo na cesty kolem komína.

Zvažoval jsi třeba Fiestu nebo Corsu? Taky rozšířené nákupní tašky s levným provozem.

Ještě mě napadla stará dobrá filcka - dá se sehnat fakt za bábu, svou práci odvede a když se něco po*ere, tak Ti to opraví kdokoli kdekoli .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli chceš Renaulta, byl by na prodej jeden Megan II. po mém otci. Je to 1.6 v šedé metalíze. Zjistím ti detaily, jestli chceš. Má to takové ty základní věci typu el. okna, klima a pod. Táta to kupoval jako nové a jezdí s tím jen on. Důvod prodeje je výměna za jiné větší auto, které má slíbené za nějaký super peníz (moc o tom nevím, nějaká Toyota) Jinak je otec s Renaultem spokojený a neplánoval prodej. Když by Tě to zajímalo, napiš mi SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby Tě zaujalo tohle, dokázal bych možná o tom autě hodně zjistit (v tom bazaru mám známého prodejce).

http://autosoft.cz/soubory_autosoft/detail.php?id=AUTOBAZAR-PORICI%2FA546_07%2F9.11.2007&nabidkaAdresarBazaru=autobazar-porici

Twingo tam má taky, ale to Káčko mi přijde fakt hezký

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Osobně bych se Twinga vůbec nebál, kór má-li fungovat jen jako přibližovadlo na cesty kolem komína.

Zvažoval jsi třeba Fiestu nebo Corsu? Taky rozšířené nákupní tašky s levným provozem.

Ještě mě napadla stará dobrá filcka - dá se sehnat fakt za bábu, svou práci odvede a když se něco po*ere, tak Ti to opraví kdokoli kdekoli .....

To je fakt a na feldu stojí snad všechny věci okolo padesáti korun :D, kdyby byl zájem o Feldu, vím o jedné fakt libové z roku 95 za 38 000,-. Cenovka je celkem vysoká na auto z tohohle roku, ale vzhledem k top stavu věřím, že si majitele i tak najde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...