Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Automatic headlight???


dawe8788

Recommended Posts

Zdravim všechny.Koupil jsem 406ku Break 2.2HDi r.v. 2002 a asi mam nejakou zavadu na elektroinstalaci.Kdyz dam blinkr doleva nebo doprava tak se ozve pipnuti a na palubaku se objevi hlaska: AUTOMATIC HEADLIGHT ACTIVATION SYSTEM ENABLED.Nevi nekdo co to znamena?kdyz si to prelozim tak to ma neco spolecneho s automatickym rozsvecenim svetel ale neni mi jasny proc se to ozve v 90 % kdyz davam blinkr. obcas mi i probliknou potkavaci svetla.Vypada to na nejaky zkrat nebo co.Budu rad za kazdy nazor.Dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítám tě.

Na páčce co jsou blinkry, je z boku tlačítko. Při jeho delším přidržení se aktivuje nebo deaktivuje automatické rozsvícení světel. To je ta tvoje hláška. Něco málo by o tom mělo být v manuálu k vozidlu, případně na stránkách serviceboxu: http://public.servicebox.peugeot.com/ddb/ - dej si sekci 406 a následovně přes ročník se podívej do sekce váš peugeot podrobně-> automatické rozsvěcování světel.

Pokud ti to dělá nevědomky, tak je možné, že je tam špatný kontakt v páčce, v tom tlačítku. :myslim Třeba by stačilo pročistit páčku, tlačítko. Občas se tam dělají piliny z těch třecích ploch a je možné, že zlobí to. :myslim

Tuto páčku tuším nedávno opravoval Ferry. Pokusím se najít to téma. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...