Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rozsypaný čaj na mono displeji - VYŘEŠENO


agregatos

Recommended Posts

Zdravím,

na multifunkčním disleji mi nejde plno bodů a nejde opravit. Sehnal jsem si jinej na vrakovišti, ale je z 407 a zobrazuje údaje přez sebe. Potřebuju přehrát soft. v displeji, jestli něco takovýho jde. Díky za každou radu.

[upravil dne 25.10.2009 agregatos]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mono je několik, s a bez navi=RT3. Bez navi jsou další 2 podle sítě Van šedo šerný a Can Oranžovo černý, ty jsou neostré rozpyté = nečitelné a za tepla se zhoršuje. Neopravitelné.

Pak je mono s Navi ten má přes sebe vertikální černé proužky. Tento jde udajně opravit. Když tak dám kontakt. Ale nemám osobní zkušenost.

Nedají se zaměnit mezi typy, musel bych projít servicebox podle VINů a zjistit, jestli jsou stejné ale pochybuji, proto to máš přes sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám ten s navigací RT3, už jsem ho posílal opravit a prý je neopravitelný. ten z 307 je oranžový a po zapojení naběhne logo Peugeot já mám Fiat, tak jsem usoudil, že je v něm nějaký software který potřebuju přehrát na ten od Fiata.

[upravil dne 10.8.2009 agregatos]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 2 roky později...

Zdravim, mám stejný auto, stejnej problém. Ten displej je záměnej komplet celá krabička jako že štekr na štekr, nebo se musí měnit jenom displej samotnej ? Už jsem prošel několik 307, 407 a displej vypadá zepředu stejně, ale konektor je jinej. Nevíte případně ze kolik asi je novej ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...