Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spodny kryt motora


Dutch

Recommended Posts

Zdravim vsetkych.Vie mi niekto povedat ci ma 307/2003/1.4/55kw/hatchback nejaky spodny kryt motora(zrejme plastovy)? Ked otvorim kapotu a pozriem dolu k motoru tak mam pocit ako by tam chybala nejaka cast lebo je tam velky volny priestor a vidim na zem,konkretne od chladica smerom k olejovej vani motora. Urcite tam nieco ma byt. Ak ano ako sa tato cast nazyva a ci ju dostat kupit zvlast. Dakujem za vasu pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martinsk

Benzínové motory nemajú kryt motora. Ale ak by si chcel, tak si ho môžeš dokúpiť a namontovať.

Super a nevies kolko asi bude stat? Ten kryt pasuje z diesla na benzin? To by asi z vrakoviska bolo lacnejsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: ado7980

Ak ti to pomoze: http://www.agauto.sk/sk/?isvyhl=1&znacka=171&model=297&sortiment=463

Ja si ho idem tiez kupovat, nie je to original iby replika ale za tu cenu sa oplati original stoji isto cez 5.000,-

[upravil dne 10/8/09 ado7980]

kontaktoval som tu firmu a na slovensku (v Cadci ) uz niesu ale tovar poslu aj k nam na slovensko tak si ten kryt objednam cez net. Apropo-nevie niekto kde zozeniem neoriginalne clony proti slnku na zadne dvere 307/hatchback? Ak ano dajte sem link,pretoze za nove orig. nedam 60 euro ani keby boli zlate. Diki.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Dutch

Původně zaslal: ado7980

Ak ti to pomoze: http://www.agauto.sk/sk/?isvyhl=1&znacka=171&model=297&sortiment=463

Ja si ho idem tiez kupovat, nie je to original iby replika ale za tu cenu sa oplati original stoji isto cez 5.000,-

[upravil dne 10/8/09 ado7980]

kontaktoval som tu firmu a na slovensku (v Cadci ) uz niesu ale tovar poslu aj k nam na slovensko tak si ten kryt objednam cez net. Apropo-nevie niekto kde zozeniem neoriginalne clony proti slnku na zadne dvere 307/hatchback? Ak ano dajte sem link,pretoze za nove orig. nedam 60 euro ani keby boli zlate. Diki.

Takze kryt je namontovany a je super. Viz foto.

post-0-14109609488111_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: siskin

Chvapi, neviete mi poradit kde by som zohnal takyto kryt motora pre HDI ? Chcel som si objednat tento isty od agauto, ale maju len pre benzinove motory.

Ved preto som tu dal ten obrazok,lebo je na nom napisane ze pasuje aj na Diesel aj .A ked by ti nieco nesedelo tak si prisposobis.Ja ho mam nahodeny a je super.

[upravil dne 14/9/09 Dutch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: siskin

ty mas benzin ? Upravoval si nieco ale sedel v pohode ?

Ja mam benzin a sedi v pohode,neupravoval som nic,len som si kupil k tomu take origo drziaciky.Su take stvorcove pliesky ktore sa vlozia do otvorou na podvozku auta.Montaz potom trvala na parkovisku 10min.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: karel307

Kryt pod motorem je určitě k dobru, jen tam musí dobře držet - u tohohle auta je namontovaný, jakoby to mělo jen stát, hlavně ty spoje u podběhů.

Dal som tam origo drziaky take akymi su nvsetky plasty upevnene a v pohode to drzi.Tie drzieky ma stali 5ks 4euro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: siskin

Chvapi, objednavali ste tento kryt niekto pre diesel ? Pripadne ak ste objednavali spodny kryt motora pre diesel z inej stranky tak dajte link :papa

siskin ty vies citat? ved ti tu pisem a aj som dal fotku toho krytu a tam na tom stitku je napisane ze je aj na benz aj na diesel. a je z polska len objednany cez agauto a poslali mi ho za dva dni od objednavky.cena 23 euro+6euro postovne a balne. Montaz 10min. Vsetko pasuje super. Ide zima tak som max.spokojny,sol nebude striekat na remen.

[upravil dne 14/9/09 Dutch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jk.jajo

Mam jednú otazku ,je po montaži motor tichší<moj je dost hlučny>

Dakujem

Vies ze ani neviem. Mne moj 1.4 benz. pripada ze je tichučky uz len preto ze na sluzobnej octavii 1.9 TDI urobim zhruba 500km denne a ked potom sadne do Peugeota a hladam miesto pred Tescom na parkovanie a pomaly sa posuvam tak nepocujem motor.Uz som sa par krat pristihol ze musim pozriet na otackomer ci mi nezdochol motor. Ja som dal ten spodny kryt kvoli tomu ze cely motor bol zadr...ny od vody,no a v zime ta sol....Asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...