Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spodny kryt motora


Dutch

Recommended Posts

Původně zaslal: DAB71

Původně zaslal: siskin

predsa este jedna otazka,.... mas 2.0 HDI, ...vsak ?

Zdravím

Koukal jsem na ty stránky a jestli jsem to dobře pochopil,tak mimo 2,0HDi...raději na to ještě mrkni;)

Určeno pro vozy : Peugeot 307 2001-2005 benzin,diesel

mimo(oprócz)2,0HDi (DW10TD,DW10A,DW10B)

Peugeot 307 2006-2008

benzin 2,0(EW10J4S) diesel 1,6HDi(DV6TED)

[upravil dne 6/10/09 DAB71]

[upravil dne 6/10/09 DAB71]

ja mam konkretne 2,0HDi (DW10TD) a objednal som si kryt predny aj zadny.A v servise mi ich bez problemov namontovali. http://www.depoauto.sk/product_info.php/cPath/414_616_909/products_id/1927

[upravil dne 8/3/10 brando3]

[upravil dne 8/3/10 brando3]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: mysak

prosím, kde koupit tento kryt v Polsku? V Polském Těšíně? Nemáte někdo informace v kterém obchodě a za kolik? 307SW 1,6 Hdi 80 kw 2004

Dutch tu niekde pise ze to objednal z internetovej stranky a prislo to prepravkou z CZ. Na SK bolo postovne 6euro.

Tu mas link: http://www.agauto.sk/sk/?isvyhl=1&znacka=171&model=297&sortiment=463

[upravil dne 27/4/10 Existujuci]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
kde by se dal sehnat na 1,6HDi 80 kw r.v. 2006?

Tento spodny kryt je univerzalny.pasuje aj na benzin aj na diesel. Je z Polska ale predava ho firma z CZ.Poslu ti ho na dobierku.Za dva dni ho mas.Z 9 otvorov ktore ma mi sedelo 7. Mam ho uz asi 15 000km a drzi v pohode.

Tu mas link: http://www.agauto.sk/sk/?isvyhl=1&znacka=171&model=297&...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plastový se mi vždy rozlámal, v Peugeotu prodávají kryt ze silného plechu(cca 2-3mm) jako doplněk k autu a nemůžu si ho vynachválit. Je uchycený do přepážky pod chladičem 2xM8 a do nápravy 2xM10. Všem doporučuji:papa

[upravil dne 2.11.2010 16:18 Leos]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plastový se mi vždy rozlámal, v Peugeotu prodávají kryt ze silného plechu(cca 2-3mm) jako doplněk k autu a nemůžu si ho vynachválit. Je uchycený do přepážky pod chladičem 2xM8 a do nápravy 2xM10. Všem doporučuji:papa

[upravil dne 2.11.2010 16:18 Leos]

a cena prosim ??? :mrk a vaha ??? aby to pri ty tloustce nevaziilo 10 kg :D

[upravil dne 2/11/10 21:26 dyno]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...

Chci koupit spodní kryt motoru. Nešel jsem dva různé druhy. Každý má ty čtyři středové díry trochu jinak udělané. Ten první je má více v podelné ose auta. K němu jsem četl recenze, že z těch středových děr to šlo přišroubovat na každě straně jen na jeden šroub. Z toho mě vyplívá, že ten druhý by mohl být vhodnější. Máte někdo zkušenost s tím druhým krytem?

 

 

 

 

foto_obr-4603-a.jpg

 

IMG_20171211_114355_158.jpg

_vyr_414kryt_motor_peugeot307.jpg

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No lepší kopit origo, ja to řešil ted u 207, prý ty druhovýroby jsou měkký. Kdyžtak podle VIN kouknout, a nedavají se tam šrouby ale  přichytky, aby to šlo sundat na vyměnu oleje

3lw9lf6.jpg

 

Tady podle VIN i s kodama

Kelly ma ten s dirama ale bez děr, jinak origo je celkem pálka

http://www.krytymotoru.cz/m1-peugeot-m2-307.html

 

Screenshot 2017-12-11 12.03.00.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že je vcelku jedno či tam použijem príchytky alebo samorezky ( nie však dlhé ), oboje sa demontuje relatívne jednoducho a rýchlo. ( Najhoršie by bolo požiť šrubu s maticou :D ) Ale reč je iba o tých bočných otvoroch, ktoré na druhovýrobe takmer nikdy nesedia a tak sa jednoducho zoskrutkujú tam kde je to treba (spoje s ľavým a pravým podbehom).  Podstatné asi bude, na aký motor ten kryt má ísť, ja si vôbec neviem predstaviť že by na 1,6 benzín pasoval ten na poslednom obrázku, vrchný pasuje a slúži bez problémov (okrem tej jednej dierky, nahradené spojom zo samorezky). Originál je samozrejme originál, kto chce šetriť, musí sa s tým trošku pohrať.

Nejako mi to nedalo a tak som mrkol na gugla, vyzerá to tak, že ten kryt na poslednom obrázku ani nie je na 307čku ale na 308čku. http://www.autodielyshop.sk/autodielyshop/eshop/21-1-Peugeot/3465-3-plechove-a-plastove-diely/5/41398-Peugeot-308-9-07-kryt-pod-motor-kratky

Upraveno uživatelem 307rg
doplnenie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originál se mě kupovat nechce. První kryt je z HDPE plastu a stojí 650kč. Druhý kryt má v levém dolním rohu samolepku "Peugeot 307". Je z ABS plastu a stojí 450kč. 

Asi koupím ten první, když hodně lidí píše, že pasuje.

Radku, příchytky mám koupené. Nějak už ho tam dopasuji.

307rg, koukám na ten Tvůj odkaz, a ano, vypadá jako z 308, máš pravdu.

Díky kluci za rady.

Dnes jsem koukal pod auto, a seženu ještě levý podběh, mám ho poškozený a kryt by tam asi hůře držel.

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to vlastne aj dosť záleží na tom aký tam je podbeh, veľa ľudí tam má neoriginál a potom sa čuduje, že im tam tie dierky nesadnú ( alebo je to presne naopak, nesadnú s originálom ;) , neviem ). Rozhodne ale ten typ čo je hore. Originál ani neviem či na benzín by pasoval keďže ho dávali iba na diesel ( neviem ako na 2 liter benzín ), avšak druhovýroba je určená aj na diesel aj na benzín, akurát bývajú dosť nepresné, takže sa nimi treba trošku pohrať. No a žeby bol mäkký to by som nepovedal, je to dosť hrubý kus plastu, aspoň teda ten kus čo som dával ja (poľský).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...