Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spodny kryt motora


Dutch

Recommended Posts

Původně zaslal: siskin

predsa este jedna otazka,.... mas 2.0 HDI, ...vsak ?

Zdravím

Koukal jsem na ty stránky a jestli jsem to dobře pochopil,tak mimo 2,0HDi...raději na to ještě mrkni;)

Určeno pro vozy : Peugeot 307 2001-2005 benzin,diesel

mimo(oprócz)2,0HDi (DW10TD,DW10A,DW10B)

Peugeot 307 2006-2008

benzin 2,0(EW10J4S) diesel 1,6HDi(DV6TED)

[upravil dne 6/10/09 DAB71]

[upravil dne 6/10/09 DAB71]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: siskin

ja viem, dufam ze tam bude pasovat. Ratam s nejakymi upravami. Inak kryt mam uz doma. Vizera super. Ked vymenim rozvody tak ho tam namontujem. Potom sa ozvem ako som dopadol.

Jasně,pak dej vědět...taky bych jeden potřeboval a taky mám HDi 2,0...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: millo

a ja by som mal zas otazocku, ci neviete daky shop kde kupit horny plastovy kryt na motor.

samozrejme co najlepsia cena. no a mam 2.0HDI

p.s: taky idem objednat ten spodny kryt je tu zmienovany...tesim tesim

napr aj tu ja tam mam ten vrchny kryt zo xsary, len som namiesto tej znacky citroen dal origo peugeot....je to to iste...este aj cisla su tie iste na tom plastne ako na mojom starom zlomenom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si myslel,že ten spodní kryt nemám,protože když je zima kolem 4stupňů a míň,tak mi zepředu foukám hodně studenej vzduch na kolena a na spodní část volantu podél řídící tyče:(Ale když jsem se podíval,tak kryt tam je,tak nechápu,kudy to tam může foukat,když peugotík topí super.Nemá někdo nějakýnápad?? Díky za rady:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam ten z depoauto a som spokojny ....je pevny ,hruby tvrdy...žiadny flus papier... objednas a typek ti bude volat a pytat sa ci je to nafta, benzin, a ze na druhy den to posielaju ,...prislo mi to o dva dni od objednania...

Původně zaslal: miroh

honza 406,

kroty kryt vidis na pouzitie na peugeot 307sw 2.0HDi?

http://www.agauto.sk/sk/?isvyhl=1&znacka=171&model=297&sortiment=463

je tam prave vynimka...

co tak pouzit, aj ked trocha drahsi kryt...

http://www.depoauto.sk/popup_image.php/pID/1927

Vdaka za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz som aj ja objednal z depoauto.sk...aj s podblatnikom...pride to do 2 dni...teraz uz len poriesit ten spojovaci material...medzi kryt naraznika a kryt motora planujem pouzit original peugeot diely...inak fsade dookola davate len samorezky? aj na koniec krytu motora?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: miroh

uz som aj ja objednal z depoauto.sk...aj s podblatnikom...pride to do 2 dni...teraz uz len poriesit ten spojovaci material...medzi kryt naraznika a kryt motora planujem pouzit original peugeot diely...inak fsade dookola davate len samorezky? aj na koniec krytu motora?

cawko ten spojovaci material aj ma zaujima, dnes asi pojdem do herleeho kuknut ako pozeram si tiez z Dk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...