Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

MI 16 spotreba?? kde je problem?


striker

Recommended Posts

Nazdarek.. delsi dobu jsem se tu neukazal, jelikoz nebyl bohuzel cas na autiko.. ale jiz delsi dobu me trapi spotreba a nevim co s tim ? :(

Udelal jsem zjisteni, ze je jedno jestli jedu 110 nebo 150 na dalnici, ale porad mam 11-12 litru spotrebu. Vim ze to neni tak hrozny, ale co jsem zde procital, tak by to melo byt tak o 2 litry mene.

Jedna se o 108 kW motor (hozeny do novy kastle).

Tlaky jsou ok, ventily ok, lambda ( podle mereni reaguje rychle a ve spravnych hodnotach.. tkaze taky snad ok), svicky ok, kabely , vicko rozdelovace,palec, vymeneny. Vaha vzduchu dana druha a spotreba stejna. Vyfuk novy.

Napada nekoho co bych mel zkontrolovat?

Jedine anomalie jsou: Vetsi hlucnost ve vyssich otackach - nevim proc ( i mi prijde, ze se motor vic klepe...) a obcas zlobi otackomer ( rucicka lita z prava do leva - zkousel jsem natahnout novy drat od budiku az na civku a porad to same, takze asi studenak v budiku ale nevim..)

za kazdy napad i radu budu moc dvecnyyy .

Dekujuuu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapomel jsem dodat, ze jsem cca pred rokem a pul nechal namontovat LPG sekvencni vstrikovani. Ale na lpg jezdim jen dalky.... a i na tom sla spotreba o 2 litry nahoru, coz by melo vyloucit vstriky od benzinu... :(

Vubec si s tim nevim uz rady :( V servisu sem to konzultoval a bylo me receno, ze je to chybnou RJ - coz je klasicka odpoved servisaku, kdyz si s necim nevedi rady ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...