Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Film \"HRA\" s Michaelem Douglasem


jarajarda

Recommended Posts

Původně zaslal: jarajarda

A možná by nebylo od věci promítnout něco jako Mlčení jehňátek a pak zhasnout celej kemp a udělat noční stezku odvahy černým lesem ze kterého se občas ozve \"béééé\" :D:D:D:D:D

Tak to radši ne, jediný čeho se bojím je tma, nevím proč, mám to prostě v sobě :nevim a na táboře sem právě stezku odvahy nesnášel, musel sem to vždy nějak přetrpět:grr:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Nenahrával včera někdo na DVD, nebo nemá někdo na DVD tento film? Včera mi ho táta měl nahrát, ale měli tu s mamkou grilování a v tom mumraji lidí si na to nevzpomněl, tak nic není, kdyby někdo měl, bylo by to super, díky :)

;)myslím,že jsi o nic nepřišel,větší píč..inu jsem dlouho neviděl :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad film, ty psychologický momenty jsou dobrý, věcí přitažených za vlasy je jen minimum, na rozdíl od tzv. akčních filmů.

Ad stezka odvahy, zcela nejvíce se mi osvědčilo dělat s dětma jen noční procházku, a ne nějaký nablblý strašení. Buď prostě procházku nočním lesem, bez světel, a nebo nějaká trasa podle svíček nebo LEDek, aby od jedné bylo tak tak vidět k druhé, ale jen pro orientaci a uvědomění si sama sebe, a ne k trapným převlekům za upíry a kdovíco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy1956

Původně zaslal: jarajarda

Nenahrával včera někdo na DVD, nebo nemá někdo na DVD tento film? Včera mi ho táta měl nahrát, ale měli tu s mamkou grilování a v tom mumraji lidí si na to nevzpomněl, tak nic není, kdyby někdo měl, bylo by to super, díky :)

;)myslím,že jsi o nic nepřišel,větší píč..inu jsem dlouho neviděl :papa

Právě proto, že už jsem to viděl, tak jsem si to chtěl pustit znovu, protože můj názor je na to zcela opačný ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...