Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

strata vykonu motoru pri 195km/h


satan1984

Recommended Posts

Původně zaslal: bubakkaja

:bojim A kde proboha tolik jezdis ze ti 195 prijde malo?Kolik mas otacek jak se to projevuje?Nereaguje na plyn.Popis to trosku lip.

po dialniciach jazdim. plyn je na podlahe, otacky okolo 5500 az 6000. lepsie to popisat neviem.

[upravil dne 9.8.2009 satan1984]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hh ozzy to ted zabil:D:D to byl asi omezovač otáček já když motor vytočim do maxima tak mi stane to samé co tobě, ztráta výkonu ptž to Ř.J. už nepovolí aby se nepřetrhl rozvodový řemen tak ubírá palivo a dělá to jen takové dyndyndyndyn.....jinak ale při 195 je to nějak málo na 2.0L, a to s tim coupe je možné já tomu věřim tady na peugeot clubu je někde fotka jak s coupe vytáhl 270km/h....někdo to má v profilu na peugeot clubu ne na foru-neplést:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kovi306

to s tim coupe je možné já tomu věřim tady na peugeot clubu je někde fotka jak s coupe vytáhl 270km/h....někdo to má v profilu na peugeot clubu ne na foru-neplést:papa:papa

Se podívejte na podpis @reho... Má 3.0 řekl bych v hodně dobré kondici a jakou měl maximálku...

Jinak nemá to v tom profilu razor? :aut Ten měl někde upravený obrázek budíků a byly tam nesmyslné hodnoty. :myslim:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach zase ty maximalky.. pokud u vsech ostatnich rychlosti mysleno 1 2 3 4 dokazes motor vytocit do omezovace pak bych videl \"problem\" jen v tom ze motor nema silu jit pres 200 ... moje GTi-6ka dosahne 200 km/h pomerne rychle ale nad 200 uz to jde o dost pomaleji.. a to mam preci jen o par desitek kW vic.. navic by bylo dobre zjistit si prubeh vykonu v grafu.. je mozny ze u udavanych 5500-6000 otacek je jeji vykon nejvys..

A co se tyce fotek a videi treba na youtube.. hodne z toho je na brzde tudiz v realnem provozu nesmysl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...