Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vypinani Turba


leopoldvin

Recommended Posts

Dělalo mi to také, po ohřátí motoru mi vypínalo turbo a po novém startu naběhlo, ale jen do dalšího výpadku a někdy vydrželo i 100 km jízdu. Vždy mi ale přišla chybová hláška a rosvítila se kontrolka motoru. V servisu mi postupně vyměnili snad všechny čidla okolo turba a nakonec cestovalo vlastní turbo na kontrolu do servisu, kde zjistili zanešené lopatky. Po vyčištění turba je vše v pořádku. Ta legrace mě přišla na 20 000kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dneska jsem po výměně turba auto najednou ztratilo výkon rozsvítila se kontrolka motoru nakonec i červené stop !! Turbo vysypane vše zanesene karbonem přitom měním olej vždy před dovolenou tzn. červen letos jsem do oleje přidal Lubrifilm tak nevím zda-li to není ta příčina toho karbonu všude oprava stála se vším všudy 21 000 kč. Kdyby jste věděli o někom kdo by moje staré turbo vykoupil na repas dejte vědět Děkuji moc

P.S ještě že se mi to nestalo při cestě do Řecka někde v Rumunsku nebo Bulharsku:o:o:o:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leos

Dělalo mi to také, po ohřátí motoru mi vypínalo turbo a po novém startu naběhlo, ale jen do dalšího výpadku a někdy vydrželo i 100 km jízdu. Vždy mi ale přišla chybová hláška a rosvítila se kontrolka motoru. V servisu mi postupně vyměnili snad všechny čidla okolo turba a nakonec cestovalo vlastní turbo na kontrolu do servisu, kde zjistili zanešené lopatky. Po vyčištění turba je vše v pořádku. Ta legrace mě přišla na 20 000kč.

20.000??? to tě okradli ne?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim všechny.

Váha vzduchu je umístěna mezi vzd.filtrem a hadicí pokračující do motoru.Připojena je konektorem.Já jsem jí nedavno zase čistil.Špína v ní nijaká nebyla,ale ztráta výkonu mi přestlala .Asi zase jenom na chvíli-no uvidím.Již dvakrát jsem to čistil a přestalo mi to na nějaký čas.Dá se nějak zjistit,že je vadná?Nebo mam už turbo v háji.?Mam najeto 230000km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leos

Dělalo mi to také, po ohřátí motoru mi vypínalo turbo a po novém startu naběhlo, ale jen do dalšího výpadku a někdy vydrželo i 100 km jízdu. Vždy mi ale přišla chybová hláška a rosvítila se kontrolka motoru. V servisu mi postupně vyměnili snad všechny čidla okolo turba a nakonec cestovalo vlastní turbo na kontrolu do servisu, kde zjistili zanešené lopatky. Po vyčištění turba je vše v pořádku. Ta legrace mě přišla na 20 000kč.

taky mi vypadává turbo. po vypnutí a nastartování na chvíli zase jede a po 5- 10km vypne. to vyčištění stálo 20000???? to by bylo lepší vyměnít turbo za repas, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...