Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozdíl v naftě u čerpacích stanic !!!


pepan_333

Recommended Posts

Nazdárek Přátelé !!!

Tak Vám píšu zkušenosti s naftou !!!Dříve jsem tankoval v místě bydliště u EURO OIL a průměrná spotřeba 5,7l/100km. nyní tankuji při cestě do práce u OMV a ejhle spotřeba spadla na 5,1l/100km.Jízdní styl je stále stejný. Auto je daleko živější a lépe táhne do kopců.Jaké máte vy zkušenosti !

Pepan:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pepan_333

Nazdárek Přátelé !!!

Tak Vám píšu zkušenosti s naftou !!!Dříve jsem tankoval v místě bydliště u EURO OIL a průměrná spotřeba 5,7l/100km. nyní tankuji při cestě do práce u OMV a ejhle spotřeba spadla na 5,1l/100km.Jízdní styl je stále stejný. Auto je daleko živější a lépe táhne do kopců.Jaké máte vy zkušenosti !

Pepan:roker

ano,je to tak :)rozdíl je nejen v kvalitě,ale i ceně. buď se s tím smiř, nebo

emigruj--ale nevím kam--bordel je prý všude...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím kde mám tankovat... Beru u Robin Oil a u Agipu - ČOI nám výsledky tají, tenkrát ale na Idnes.cz vyšel srovnávací test nafty a Bezina to vyhrála s přehledem - prý je rozdíl kvality nafty u OMV u nás a v Německu dost znatelný. Bůh ví, jestli to nebyla zaplacená reklama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy1956

Původně zaslal: pepan_333

Nazdárek Přátelé !!!

Tak Vám píšu zkušenosti s naftou !!!Dříve jsem tankoval v místě bydliště u EURO OIL a průměrná spotřeba 5,7l/100km. nyní tankuji při cestě do práce u OMV a ejhle spotřeba spadla na 5,1l/100km.Jízdní styl je stále stejný. Auto je daleko živější a lépe táhne do kopců.Jaké máte vy zkušenosti !

Pepan:roker

ano,je to tak :)rozdíl je nejen v kvalitě,ale i ceně. buď se s tím smiř, nebo

emigruj--ale nevím kam--bordel je prý všude...:papa

Prý v bordelu není bordel, tak nevím.:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dříve jsem tankoval na Shellu \"Diesel extra\". Před nedávnem jsem vyzkoušel Shell \"V-Power Diesel\" a od té doby netankuji nic jiného. Auto daleko živější, nižší spotřeba cca o 0,5l/100km. Myslím, že těch 2Kč/litru navíc se vyplatí. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: brade

Nevím kde mám tankovat... Beru u Robin Oil a u Agipu - ČOI nám výsledky tají, tenkrát ale na Idnes.cz vyšel srovnávací test nafty a Bezina to vyhrála s přehledem - prý je rozdíl kvality nafty u OMV u nás a v Německu dost znatelný. Bůh ví, jestli to nebyla zaplacená reklama...

Myslím, že jsi se spletl, tedy jestli máme na mysli ten samý test na idnes.cz, tak rozdíl mezi naftou ČR - Německo je u Shellu!!! Podle testu nejlépe Benzina, největší zklamání český Shell, který vsází na své jen na své jméno...Tankuji u Benziny, ale myslím, že taková OMV, Aral nebo Agip mají také kvalitní PH...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: brade

Nevím kde mám tankovat... Beru u Robin Oil a u Agipu - ČOI nám výsledky tají, tenkrát ale na Idnes.cz vyšel srovnávací test nafty a Bezina to vyhrála s přehledem - prý je rozdíl kvality nafty u OMV u nás a v Německu dost znatelný. Bůh ví, jestli to nebyla zaplacená reklama...

ber jen u pump,které patří velkým hráčům na trhu PHM :myslim

(jsou dnes na každém rohu-skoro :)

u Pepy z HorníDolní prostě netankuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tankuju zásadně u benzinek u nakupnich center (Tesco,Hypernova a Makro). Tzv. \"lepší\" naftu auto vidí jen občas v cizině a ŽÁDNÝ rozdíl to není. Na autě zatím najeto 120000 km, předtím na stejné druhy najeto cca 240000 s Octavií (prvních asi 120000 najeto na řepku dokud byla levná), dneska má Octavka najeto asi 360000 a pořád jezdí na naftu od hypermarketů. Nesmíte dát na pocity a myslet si, že dražší znamená lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milan407

Tankuju zásadně u benzinek u nakupnich center (Tesco,Hypernova a Makro). Tzv. \"lepší\" naftu auto vidí jen občas v cizině a ŽÁDNÝ rozdíl to není. Na autě zatím najeto 120000 km, předtím na stejné druhy najeto cca 240000 s Octavií (prvních asi 120000 najeto na řepku dokud byla levná), dneska má Octavka najeto asi 360000 a pořád jezdí na naftu od hypermarketů. Nesmíte dát na pocity a myslet si, že dražší znamená lepší.

A ta okta je jaka? jeste s PD?nebo CR? ptz stary PD zkousne vsechno, kdezto CR jsou na kvalitu nachylny! A predpokladam, ze je to PD, kdyz ma uz tolik najeto! VW zacina CR teprve do aut davat!

[upravil dne 12/8/09 hudy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek 306

podle mě když se dá do nafty aditivum, třeba ten VIF, tak je úplně jedno kde se tankuje, jak se psalo výše, nesmí se dát na pocit, jedinou věc kterou jsem postřehl po aditivu, že je motor tiší

Má na dávání aditiva nějaký vliv FAP? Vím, že je to blbá otázka, ale někde jsem tady četl, že se má aditivum dávat hlavně, když je FAP. Nebo se mýlím a pletu? :myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...