Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gumička do DO a problém se spárováním


Gapino

Recommended Posts

Ahoj, dnes se mi rozpadla gumička mu DO. Jel jasem do peugeota pro novou, ale tam mi bylo řečeno, že na nový model jen s celým krytem za 2500 Kč. Pak mi rozdělal klíček a zkoušel tam dát nějakou jinou asi ze starého modelu, ale moc tam nepasovala. A chtěl za ni 170 Kč, tak jsem jí nevzal. Po zadělání klíčku příjdu k autu a dálka nefunguje. Vyhledal jsem tady mnoho způsobů spárování, ale ani jeden nefunguje. Mám klíček pouze s jedním tlačítkem. Nevíte někdo, jak spárovat a jak s tou gumičkou ve klíči???

Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už to funguje:super:super.

Problem byl asi v tom, že když jsem to tlačítko držel stisknuté těch 10 vteřin, začala na něm svítít ta dioda a nechtěla zhasnout až do prvního zmáčknutí. Tal jsem ten klíč znovu rozebral a složil. Potom už mi ta dioda při tom 10ti vteřinovém stisku svítit nezačala a dálka hned fungovala:super:super Jo a mezitím jsem našel návod na upravu tlačítka ze 605, takže v pondělí objednám a předělám.:super:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Y2K

Ta gumicka sa da kupit. Riesil som to na predchadzajucom aute. Sice stoji okolo 200 KC ale ide kupit samotna.

Ak ti tvrdia ine asi sa v tom prilis nevyznaju.

S tym sparovanim ti asi ja neporadim :papa

Právě, že když koukneš do serviceboxu tak na new model se už sólo sehnat nedá. platí to jen pro old model.

[upravil dne 7/8/09 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...