Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zima pro dízlíky


Sirael

Recommended Posts

Zdravím pánové pežo?áci, Mám 106 s 1,5D a něco okolo 80000km. Tohle bude moje první zima s dízlíkem. Nemáte někdo zkušenosti nebo rady jak zaopatřit lvíčka na zimu, pokud ji má strávit venku a denně mě bezpečně dostat do práce?

Díky Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja prave uvazujem o pridani vyhrevneho telesa do chladiaceho systemu. Chcem to pripojit na 230V cez casovy spinac, takze rano ked pojdem startovat motor, voda uz moze byt predohriata. Samozrejme, neda sa to asi realizovat na parkoviskach, ale v garazi alebo pri rodinnom dome je to celkom v poho. Predohriaty motor urcire lepsie naskoci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to mívaj občas amíci, v těch jejich korábech. A kdysi jsem měl chvíli Volhu s dieselem, ta to měla taky. Ale myslím, že to není žádná levná sranda, pokud to vůbec někdo dodává. A pro naše podmínky se mi to zdá dost zbytečné - pokud nebydlíte zrovna na horách, kde je často -30.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Pokud máš v pořádku startér,altík,žhavicí svíčky a baterku,není problém nastartovat.Horší už je vidět z auta ven-karton na noc na přední sklo a zkontrolovat baterii (nabití,dolít destilku),fridex v chladiči a něco nemrznoucího do ostřikovačů...to je asi tak vše.A doporučuju,když je auto vymrzlý,řídit prvních pár km v rukavicích.Teda,někdy je taková zima,že bych mu dal snad šálu kolem nárazníku.Ale šmudlík malej chytá v pohodě i bez šály (ale mám 106 benzín).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JR, dobrý, ale mám to na lízačku a eště teď dlužím ségře za akontačku 50táců :mad: :mad: :mad:

Ale už jsem o tom uvažoval, jenže bych to asi neukecal na technický-106 se nedělaly v 1,9 turbu.

Tu 306. co mi před půl rokem nabízeli za 155000 sem měl vzít. Měla sice nalítáno kolem 120t, ale když to tak pozoruju, motor není problém sehnat :(

No snad časem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...